Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a facebookon nincs kiírva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a facebookon nincs kiírva egy lány állapota akkor az mennyire valószínű h egyedülálló?

Figyelt kérdés
sok lánynál nem ir semmit az állapotárol akkor azok a csajok szinglik vagy van pasijuk?
2011. szept. 7. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sonata90


MEGKÉRDEZNI??? Márhogy SZÓBAN? Jaj, miket nem írsz már....


:-D Pedro

2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szánalom vagy kérdezö... Talán ha nem fakkbukkon élnél akkor értelmesebben gondolkodnál..


Majd pont mi fogjuk megmondani, hogy szingli vagy nem... Pf.

2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs semmi kirakva, de vallszeg akkor se lenne, ha kapcsolatban lennék.

Nyilván tudsz következtetni közös képekről, meg ilyenek, de ahogyan már előttem is írták, van aki ezt nem érzi fontosnak, hogy világgá kürtölje, vagy egyszerűen csak nem törődik annyit egy közösségi oldallal. :)

2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak annyi jön le, hogy nem az a drámakirálynő típus, akinek a magánélete alakulását többen követhetik, mint egy szappanoperát.
2011. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem például egyedülálló volt kirakva, semmi közös kép, semmi idézet, egymás falára irkálás, pedig kapcsolatban voltam.
2012. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!