Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerősöm 22 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm 22 éves lány, randizgat egy sráccal, ki van nála írva iwiw en h kapcsolatban, a srác adatlapját is megnéztem, ma be volt jelentkezve, nála mégis még mindig egyedülálló van kiírva. Vagy lehet nem is akar a csajtól semmit?

Figyelt kérdés

De arra is gondoltam, mivan ha a srác nem is jár a Tamival, csak szimplán ismeri valahonnan, és a csaj csak kitalálta hogy ő a pasija?

Anyunak azt mnodta a Tami, hogy nem hívta a srác tegnap, pedig eddig minden nap taliztak, vagy telefonáltak. volt neten és ott sem írt neki. Akkor a srác csak elfelejtett átírni a szöveget, esetleg még korainak tartja kijelenteni hogy járnak, vagy lehet soknak tartja, haogy a csaj rohan a kapcsiban előre? Vagy flörtol másokkal is és nem akarja h megtudják h "van valakije"? esetleg nem tudja h a Tami rá gondolt, és azt hitte mással van kapcsiban, ezért nem akar már tőle semmit? Az a fura, hogy tök jó formában volt a csajszi, és pár nap alatt pár kilót ledobott magáról hirtelen, pedig elég vékony volt úgy is, elvileg van étvágya, csak nem marad benne a kaja, hirtelen nem tudom mi lehet a baja, mikor eddig jól volt. Lehet tényleg csak ideges és nincs rendben valami köztük, pedig elég nyugis, pozitiv csaj általában.


2009. aug. 2. 03:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A batyamek 5 eve jarnak, es mindkettojuknl egyadulallo van kiirva :(

En sem ertem miert, pedig egyutt is laknak :)) Sot! Kozos fotojuk sincs kiteve, pedig nem tinik, hanem 30-tuliak :)

Meg is kerdezem miert? Mar engem is erdekel! :))

2009. aug. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valaki nem az Iwiw-el tölti az élete 80%-át. Én is regisztrálásom óta, kb. 1 hete frissítettem az adatlapomat, ami azért volt vagy 2 éve. Szerintem ilyen hülyeségeken felesleges rágódni, hogy mert akkor biztos nem szereti, én nem akadnék ki ilyenen, meg nem is gondolnék ilyesmire.
2009. aug. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak szerintem ez fontosabb, főleg ha pár évvel fiatalabbak a pasinál. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, 18 éves lány-kapcsolatban, 23 éves pasija-egyedülálló.

Érdekes dolog

2009. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
és ez téged miért zavar? :D nem az iwiw az élet...
2009. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég mindennapos jelenség:

nekem az egy fiú ismerősöm aki 31 éves összejött egy csajjal novemberben. A pasi már az első háten kiírta, hogy kapcsolatban, anő csak most nyáron. lehet, hogy a csaj volt itt az óvatosabb.

Én is csaj vagyok, és nem írom ki:-))) csak több idő után.


Lehet ha pasi is kiírja egy-két hét, hónap után.

nem egyszerre szokták, ált. valaki nem is ír ki semmit!

2009. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, h ez nem jelent semmit!!!!
2009. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az oké hogy nem ír k isemmit, vagy lelakatolja stb, esetleg nincs a gépnél, de fura h nem tesz ki rólak épet, nem válalja fel, mnitha azt akarná h másokkal is ismerkedjen közbe


az unokatesómat zavarja, látom, és szerintem túlságosan rátelepedett a srácra, lehet másokkal is ismerkedik, hogy mér zavar? nem zavar, ő dolga, de én szeretem az unokatesóm, jót akarok neki

2009. aug. 4. 01:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, majd az unokatesód szól neki, ha zavarja. Egyébként van olyan ismerősöm, aki már házas, gyerek is van és az adatlapján még mindig kapcsolatban van és a képek is ezer évesek. Pasiknak egyébként sem fontos, hogy felrohanjanak iwiw-re és tudassák a nagyvilággal a családi állapotuk változását.
2009. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én cak egy hónap járás (nem randizgatás) után írtam ki, hogy kapcsolatban vagyok. A barátom kb 4 hónap után. Nem jelent semmit :)
2009. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan kit érdekel hogy az iwiwen vagy a többi hasonló sz*ron mi van kiírva??? Szerintem az számít hogy mit éreznek egymás iránt. Attól hogy nincs kiírva semmi attól még nem csalja meg, de az ha ki van írva az sem garancia arra hogy nem csalja meg.
2009. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!