Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortenhetett? Tenyleg elmúlt nala? Ha baratok maradunk, lehet meg eselyem visszahódítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, en egy 26 eves srac vagyok a kerdesem az lenne, hogy tavaly nyaron a 4 eves kapcsolatomat dobtam oda egy noert aki ferjnel volt, de mivel egyikonk kapcsolataban sem mukodtek a dolgok jol, igy osszejottunk, o elinte titkolt engem a ferje elott, de ez engem akkor nem erdekelt, szep lassan ugy bele szerettem, hogy ugy ereztem most megtalatam az igazit, nagyon jol el is voltunk, ossze is koltoztunk megismerkedesunktol szamitva 2.5 honap utan. Kesobb egy par honap mulva jottek a problemak, hogy lehet mi meg sem illunk ossze stb...en ezt egy pillanatnyi vissza vagyodasnak vettem, es meg is beszeltuk, hogy igen azert nem konnyu 5 ev hazassag utan uj kapcsolatot letesiteni, ezek utan is jol mukodtek a dolgok, tervezgettunk, majd egy szep napon kozolte hogy o el fog koltozni vissza a ferjehez mint lakotars( ja mert mi kulfoldon elunk Irorszagban), ez nagyon megutott, de nyugtatott hogy semmi nincs benne meg hogy atmeneti allapot, mert az anyja folyamatosan csesztette hogy ne csinaljon hulyeseget a valassal sokat fog bukni stb, de en akkor mar sejtettem valamit, en meghuztam magam egy ismerosomeknel, talakozgattunk, minden rendben volt, nekem meg mindig rozsaszin kod, halalosan szerelemes

voltam/vagyok. Majd jottek olyan napok mikor azt mondta hogy o ezt nem birja igy hogy a volt ferj is cseszteti, en is csesztetem, hogy dontse el mit akar ilyenkor talalkoztunk beszeltunk es utana minden renben volt.... aztan 1 hete szakitott velem, en nagyon befordultam, ne m ertettem, kerestem, azt mondta ne keressem, jobb lesz ez igy mindkettonknek, felejtsem el stb...En probalkoztam sms msn stb...de semmi, majd tegnap Iwiw en kerdore vontam, amire a vegre a masodik levelben kozolte hogy, "sajnalom, mar nem szeretlek, ezzel az erzessel ne m tudok mit csinalni, baratok lehetunk, ha szeretned, de tobbre ne számitsak, mert nem tudom megadni"


Szóval most nagyon magam alatt vagyok es ne mtudom mit tevo legyek, en meg nagyon szeretem ot....Es szinte az utolso pillanatig rajta is latszott....


2009. ápr. 21. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ferjevel azota beszelo viszonyban vagyunk, es o mindenkeppen valni akar......
2009. ápr. 21. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretném nagyon támadni most azt akit szeretsz.De hogyan képzelted, hogy egy nő aki már egyszer hűséget esküdött valakinek a FÉRJÉNEK és semmibe vette azt, akkor mennyibe tart neki felrúgni a kapcsolatát veled.Gondolj bele még csak annyira se méltatott, hogy személyesen szakítson veled és hagyott szenvedni.Persze ő is nagyon szenved(szegényke).Szenvedhet is mert lehet, hogy most két szék közül a földre esett.Felejtsd el és keress egy normális nőt aki ha téged választ kiáll melletted sziklaszilárdan.

Sok siker és légy erős

2009. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt az Iwiw elott szemelyes szakitas is csak kielegito valaszokat nem kaptam, csak annyit hogy igy kell lennie.
2009. ápr. 21. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén érdemes volt belebonyolódni egy ilyenbe? Jó ez neked így? De végül is csak az történik veled, amit te tettél a volt barátnőddel. Téged is dobtak úgy ahogy te őt. Az élet már csak ilyen. Felejtsd el, és kezdj új életet.
2009. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oszinten akkor ugy gondoltam erdemes volt bele bonyolodni, most sem erzem ugy hogy nem volt erdemes, en tudom hogy o nem fest valami jo kepet azert mert hazas volt es ugy tortent a dolog, es en sem mert kileptem a kapcsolatombol, de nagyon sok gonddal kuzkodtunk, es a szexualis eletunks sem volt az igazi...es nem miattam..., en ezert leptem, jott egy uj egy erdekes, elinte nem is voltak komoly szandekaim, de ahogy talalkozgatunk, beszelgettunk nagyon egy hullam hosszon voltunk, es vagyunk mai napig(bar most nem beszelgetunk mert neki is felejteni e kell es ahogy elnezem nekem is), neha kisertetiesen tudtam hogy mire gondol, es o is hogy en mire, neha felszavakbol is megertettuk egymast, voltak surlodasok mert o is en is eros egyineseg voltunk a kapcsolatban.


Egyebkent a kerdesem meg mindig az hogy, lehet meg ebbol valami ha baratok maradunk? Fel langolhat e ujra, ebbol tortenetbol kindulva.


NAgyon koszonom az eddigi valaszokat, sokat segitenek.

2009. ápr. 21. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél :(

Igazából az előttem szólók, már elmondták, amit én is akartam volna.


Remélem mihamarabb kikecmeregsz ebből a helyzetből, és elfejeted azt a hölgyet. :)


Szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen módon, mert az csak neked fájna. Semmi iwiw, telefon, msn, személyes tali. Járjál sokat emberek közé, és majd megtalál az igazi!

Drukkolok neked :)


Szép napot


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi Mimi :D
2009. ápr. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!