Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a volt barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a volt barátomat visszahódítani?

Figyelt kérdés

ELŐSZÖR IS NYOMATÉKOSÍTVA KÉREM AZOKAT,AKIK HÜLYESÉGNEK TARTJÁK ,ÉS AZ ÚJRAKEZDÉSNEK SEMMI ÉRTELME,NEM MŰKÖDNE DOLGOK NEM ÉRDEKELNEK,MERT MINDIG VAN KIVÉTEL,EZ ERŐSÍTI A SZABÁLYT!

CSAK OLYANOK VÁLASZOLJANAK,AKIK ÉPP EZEN AZ ÜGYÖN VANNAK,SIKERÜLT NEKIK,VAGY HASZNOS TIPPET TUDNÁNAK ADNI!KÖSZÖNÖM:)


Tettamanati Gábor Exparner visszahódítás c. könyvről nagyon sok jót hallottam,viszont mivel nincs önálló keresetem,ezért nem tudom megvenni.Esetleg akinek megvan át dobná mailbe vagy leírna 1-2 lényes dolgot belőle?

Saját tippek?


Sokat veszekedtünk mostanába,jelenleg nem beszélünk,mert külföldön van a munkája miatt,úgy néz ki 1-2 hónapig kinnt is marad,addigra viszont szeretnék megváltozni.Nemcsak miatta,főleg magam miatt.Edzés,új külső..stb:)

A hibáimat nagyon jól tudom,amiket elrontottam a kapcsolatunkban,és meg is változtam,már máshogy látom a dolgokat.

Ha visszajön,megkeresem,újra beszélgetnék vele,olyan lennék,mint régen,amikor belém szeretett.

Nem szeretném letámadni,hogy kezdjük újra,mivel ő úgy vált el tőlem,hogy nem akar semmit,de még érez irántam.Nem tudom azóta elmúlott-e.

23L


2011. máj. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én tökéletesen megértelek, én is ugyanezen az ügyön vagyok, annyi különbséggel, hogy neked jóval több esélyed van, mint neked. Velem fél éve szakított a barátom, és azóta nincs egy pillanat se, mikor ne gondolnék rá. :S Nagyon beteges, de sajnos ez a tény. Viszont ő kiszeretett belőlem, mert a kapcsolat megromlott, történt egy tragédia a családban, ami sok gondot okozott.. Viszont ha két ember közt valaha is volt valamiféle kapcsolat, az sosem múlik el teljesen, és ha nem mondt aki, hogy már nem szeret, minden esélyed meglehet. Sajnos ezt a könyvet én sem olvastam, de hiszek az újrakezdésben.

NEM csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve!

2011. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi 3 hónapja szakítottunk.Azt nem mondta,hogy nem szeret,csak már nem úgy,mint régen,inkább csak kötődés,de szerintem amíg kint van külföldön simán elfelejt,tovább lép,a viták,amik miatt ide jutottunk,tovább léptetik úgyis.. szóval ugyanabban a helyzetben vagyunk.

Te mit csinálsz,hogy csinálod?:)

2011. máj. 4. 22:04
 3/4 anonim válasza:

Sokszor hallottam életemben, hogy kezdjük újra, megváltozok. Sokszor elhittem. Mindannyiszor csalódtam. Lehet változni, lenyugodni, de megváltozni rövid idő alatt nem hiszem, hogy lehetséges.

Miért nem fogadod el, hogy vége? Annyi pasi van, akiből sokkal jobbat lehet válogatni. Ha ennyire fatalon ennyi sérülést adtatok egymásnak, akkor azt miért gondolod, h holnaptól másképp lesz? 23évesen, fiatalon még minden előtted áll. Keress mást, és tanulj meg boldognak lenni. A hibáidból pedig tanulj, és a következő kapcsolatodban ne kövesd el újra ugyanazokat.

31/F

2011. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vaqyok, épp ez a baj, hogy nem tudom, mit tegyek. Év végén egy rendevényen látni fogom, talén megpróbálok vele beszélni, vagy írok egy levelet, amiben leírom az érzéseimet.
2011. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!