Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a (volt/leendő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a (volt/leendő) barátommal?

Figyelt kérdés
15 éves tapasztalatlan lány vagyok. A volt fiúmmal már több éve vannak "dolgaink". De komolyabbak kb. 9 hónapja kezdődtek. A fiú régen szerelmes volt belém, nagyon komolyan közeledett, de akkoriban még eléggé szórakozott és gyerekes voltam, és érzéketlenül elhajtottam. De most jöttem rá, hogy akkoriban kezdtem belészeretni, és azóta is szerelmes vagyok belé. Csak akkor még nem tudtam, mi ez az érzés. Kb. fél éve sikerült összejönnünk, voltak apróbb vitáink (mint mindenkinek) de nagyon jól kijöttünk, jól éreztük magunkat. De megint sikerült elrontanom. Egy régi fiúmmal kavartam, mármint sokat beszélgettünk interneten, és ő komolyabbat akart. Elgyengültem, megbeszéltünk egy találkozót. De másnap meg is bántam, és lemondtam a találkát, és futottam a fiúmhoz, hogy őszintén elmeséljem a dolgot, de már késő volt. Tudta. Szakított velem. 1 hónapig nem is láttuk egymást, aztán elhívtam, hogy beszéljek vele. Nem nagyon ment, ő sem hitt nekem, és én sem voltam elég határozott. Kicsit később a barátaink kibékítettek minket, de nagyon erőltetett volt az egész.. egyikünknek sem volt jó. Éreztem, hogy nem tud bízni bennem. És bizonyára ki is szeretett belőlem, mert pár nap múlva lett egy új barátnője. De mindössze egyszer találkoztak, és a családja azt mondta, biztos, hogy szeret, de most megbosszulja a tettemet. Én belementem, gondoltam, bizonyítok, és így vissza szerezhetem. De sajnos a csalódások amiket okoztam neki, teljesen megváltoztatták. Rideg és flegma lett, nem önmaga. Átjár hozzám, többször aludtunk együtt, történt több is, de utána mindig úgy tesz, mintha semmi nem volna. Pár napja sikerült komolyan beszélgetnünk, és szakított a barátnőjével. Egy egész hétvégét együtt töltöttünk, de egyáltalán nem olyan, mint volt. Ezt megértem, nagyon csúnyán elszúrtam, de már tanultam az esetből újra szeretnék vele lenni. Szerelmesen, boldogan, mint régen. Vannak pillanatok, mikor elgyengül, és hozzámbújik, vagy úgy csókol, mint régen, de utána durva és undok, gondolom azt hiszi, ha kimutatja, hogy szeret(már ha szeret egyáltalán) akkor újra sebezhető lesz, és csalódik. Nem tudom mit kéne tennem. Hagyjam őt, vagy tegyek határozott lépést. Mivel bizonyíthatnám még, hogy csak ő kell, és bízhat bennem? Elhatároztam, hogy mivel én tettem ilyenné, amilyen most, én is változtatom vissza. Nagyon szeretem. És sajnos, bár nem járunk, én mindig segítek neki, ha együtt vagyunk, mindig a kedvében járok, mert tudom, hogy ez tetszik neki. Akkor mindig azt hiszem, ezzel közelebb kerülök hozzá, de aztán rájövök, hogy hülye lenne újra igazán együtt lenni velem, ha így is megkap dolgokat. Szeretnék határozottabb lenni, de nem tudom mit kéne tennem pontosan. Tudom, hogy a lelke mélyén még ugyanaz az aranyos szerető srác. Vissza akarom kapni! Köszönöm a türelmed, ha elolvastad, kérlek adj tanácsot!
2011. szept. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg elfelejteni..tudom ez fájni fog de nagyon úgy néz ki, hogy annyira megbántottad ezt a fiút , hogy soha többet nem lesztek normálisan együtt és csak ki fog használni:(
2011. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első véleményét osztom.
2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha fontos neked és tényleg szereted, akkor legyél vele türelmes, ne add fel. Bizalmat pillanatok alatt el lehet veszíteni de ha fontos vagy neki idővel talán jobb lesz. Ha azt akarod, hogy bízzon benned, adj rá okot, legyél vele sokat, éreztesd, hogy tényleg szereted, és beszélj vele őszintén. Idő kell neki, nem is kevés. 17/F
2011. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy majdnem találkoztál egy másik fiúval még nem akkora bűn, hogy életed végéig vezekelned kelljen érte. Jogos, hogy megrendült a bizalma, de már eldönthette volna hogy megbocsájt-e vagy sem. Itt ez már nem a bizalom hiányáról szól, hanem egyszerűen bosszút áll rajtad. Beszélj vele. Mondd meg, hogy tudod, hogy majdnem hibát követtél el, de még időben kapcsoltál. Bocsánatot kértél tőle, megalázkodtál, a seggét is kinyalod, mit akar még? Meddig akar még alázni? Mondd el neki, hogy nagyon szereted, de ha nem tud őszintén megbocsájtani, akkor inkább elengeded őt, mert így csak szenvedés ez a "kapcsolat" és semmi értelme nincs. Megérted, hogy időre van szüksége. Jöjjön vissza ha már úgy érzi hogy megbocsájtotta, te várni fogsz rá. Szerintem ez lenne a legjobb, mert ha most ilyen körülmények között együtt maradtok, abból semmi jó nem fog kisülni. Ha szétváltok, ki tudja, lehet hogy egy idő múlva még lehet egy normális kapcsolatotok. Amikor megnyugodtak a kedélyek.
2011. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy eltörött vázát újjá összeragasztani nem lehet! Elromlott kapcsolatot a régivé visszacsinálni szintén! Ha sikerül is közelebb kerülnöd hozzá, ez már soha nem lesz a régi!

Ezért inkább új kapcsolatot kellene keresned amibe már okosabban, felnőtteben mehetsz bele!

2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat/tanácsokat. Mindben találtam olyat, amit majd felhasználok. Úgy tűnik, akkor ebből már nem lesz semmi jó. Sajnálom, de hát én szúrtam el :( Egíébként ha ez számít valamit, a fiú skorpió, így nagyon bosszúálló típus..
2011. szept. 11. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!