Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem hogy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem hogy szerintetek megmutassam a barátaimnak mielőtt törlöm mert nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmtől egyszer elkértem a winchesterét és egy rejtett mappába találtam egy szexvideót ahol egy fekete angol sráccal tolja. Mint később kiderült már az előző angliai útján is összejöttek. Egyből szakítottunk, és a barátaimnak elmondtam h történt.
2011. szept. 7. 21:34
1 2
 1/12 Koldus ***** válasza:
89%
Tegyed fel redtube-ra xD
2011. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Naná!

Másoljátok, osszátok, terjesszétek, és legyen elérhető minden weboldalon!!

Úgy kell neki, ha félrekefél, fel is veszi, és még a winyóját is úgy adja oda, hogy rajta van.

2011. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
naná! :D
2011. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
redtube es majd linkeld xD
2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ne. Nem lenne tisztességes a te oldaladról. Az, hogy ő hogyan szeretkezik egy másik emberrel, csak rá tartozik (meg valamilyen szinten rád). Nem vallana érett személyiségre, ha ezt megtennéd.

És gondolj bele abba is: őt egyszer szeretted.

2011. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Az, aki megcsalja a barátját, ráadásul fel is veszi, és megtartja a videót, minimum egy ribanc. Megérdemli, hogy a hozzá hasonlók közt legyen a felvétel. :)
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Már az elsőtől megkaptad a helyes választ....és még mindig nem kaptunk linket. Te nem hallgatsz ránk, pedig kéne.
2011. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
ne csak a barátaidnak mutasd :D nekünk is :D LINK
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
najó az az igazság h nem én voltam az hanem barátom csak nem akarta a kérdést feltenni és én tettem fel... hanem egyike vagyok a barátoknak akik a vidit akarják... ha meglesz linkelek :D
2011. szept. 7. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Te normalis vagy?

Semmi kozod h masnak milyen videoi vannak.

Tonkretehetned az eletet.

Ha rolad volna, szeretned, hogy felkerulj az internetre?

2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!