Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy számítógépes játék tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számítógépes játék tényleg izgalmasabb mint a szex? 21/L

Figyelt kérdés

A barátom egyre többet játszik a számítógépen, nem is szeretkezünk már sokszor.

Az sem érdekli ha fehérneműben mászkálok előtte.

Ha meg kikapcsolóm az elosztót, akkor káromkodik.


2011. szept. 8. 12:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%
Sz*pd le miközben játszik, az nem lesz ellenére. ;)
2011. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11%

személyes tapasztalat alapján IGEN JOBB MINT A....farok verés, még szűz vagyok. De a COD-ot nem adnám, még a farkamért sem.

19f

2011. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

12:37


Jó ötlet.

Kipróbálom.


:)

2011. szept. 8. 12:39
 14/36 anonim ***** válasza:
38%

Lehet jobb és izgalmasabb, és nem csak egy videojáték, hanem más dolgok is ...

Ha pedig valaki nem így látja, az ostoba és szűklátókörű ...

A srác helyében pedig, amiért önző módon kinyomtad az áramot, simán elzavartalak volna a francba

2011. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy már nem fogok hülyeségeket olvasni, de ez... tényleg keress magadnak más fiút... :)
2011. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Melyik játékkal játszik? A kérdésem komoly. Nem ötleteket gyűjtök.


Ha valami MMORGP (vagy hogy a fran.ba mondják), akkor lehet, hogy komoly függőségben szenved. Azok képesek rá. Olyan ez, mint a szerencsejáték-szenvedély.

Ez esetben -ha max. egy héten belül nem javul, mert kb. ennyi az újdonság varázsa- el kell vele komolyan beszélgetned. Akár a családjával is.


Az alapján, hogy inkább ezzel játszik, mind szeretkezik, ez már komoly eset.


Ha valami mezei lövöldözős, akkor előbb-utóbb végigviszi/megunja, és a problémád megoldódik. (Amíg nem talál egy újabbat.)


Kérlek válaszolj ezekre a kérdésekre is:

Hány órát szokott játszani?

Rendszeresen étkezik (vagy evés helyett is játszik)?

Gyakran fordul elő, hogy reggel kimerült, mert este játszott?

Volt már, hogy agresszív volt veled, miután lekapcsoltad a tápot? (Az, hogy káromkodik, nem agresszió. A táp lekapcsolásától a gépe is károsodhat. Én sem lennék túl boldog. Olyanokra gondolok, hogy elkapta, kissé megszorította a kezed, stb...)

Mióta tart ez nála?

Amikor nem játszik, hasonlít egy élőhalotthoz, vagy képes figyelni másra is a játékon kívül?

2011. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

én annyira belebolondultam, hogy végül kirúgtak a sulimból és a munkahelyemről is, ezután rákapcsoltam és orvérzésig nyomtam a COD- ot és WOW- ot.......3 hétig 1 huzamba...végül kiszáradással kórházba kerültem....a fél szememr......mind1 szoktasd le mert ha beleőrül akk neki annyi.


sok sikert

2011. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
39%

Ennyi ésszel ...

Mit gondoltál, hogy te meg a lukad vagytok a világ közepe?! :)

2011. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
75%

"De a COD-ot nem adnám, még a farkamért sem. "

Ez esetben te szűz is maradsz. Legalább senki sem szól bele a COD-ba. ;)


"Lehet jobb és izgalmasabb, és nem csak egy videojáték, hanem más dolgok is"

A férfiaknál a szex egy nagyon erős kényszer. Nekem fáj és bedagad, ha csak négy napig nem csinálom.

Lehet, hogy vannak játékok, amik jobbak a szexnél, egyszer-egyszer. De ha egy férfi inkább a virtuális valóságot választja ahelyett, hogy a csajával hemperegjen, akkor ott gond van.


"Ha pedig valaki nem így látja, az ostoba és szűklátókörű ..."

Ez a árnyékbokszolásnak nevezett érvelési hiba.

A kérdező azt kérdezte, hogy lehet-e egy számítógépes játék izgalmasabb, mint a szex. Erre a válasz nem. (Akinél mégse, az beteg.) Erre te jössz azzal, hogy vannak dolgok, amik jobbak a szexnél, és aki nem így látja, szűklátókörű.

Teljesen igazad van, de nem erről szól a vita.


"A srác helyében pedig, amiért önző módon kinyomtad az áramot, simán elzavartalak volna a francba"

Egyébként mégis hány éves vagy?

A játékszenvedély durva dolog. Aki egy ilyen embert megpróbál visszatéríteni, az nem önző.

2011. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg WoW-ozik, és köti a guildje (csapata) . Egy héten 3x 4órát raidel gondolom. Azalatt nem nagyon lehet eljönni a gép elől :D Én ezért is hagytam abba, mert a bnőm már a gépet akarta kib*szni az ablakon :D Azóta csak codozok, onnan nem cink lelépni ha action van :D

21F

2011. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!