Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy számítógépes játék tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számítógépes játék tényleg izgalmasabb mint a szex? 21/L

Figyelt kérdés

A barátom egyre többet játszik a számítógépen, nem is szeretkezünk már sokszor.

Az sem érdekli ha fehérneműben mászkálok előtte.

Ha meg kikapcsolóm az elosztót, akkor káromkodik.


2011. szept. 8. 12:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
41%
ennyi gané kockát...
2011. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
38%

nem vagy te egy kicsit önző.mert a írásod alapján simán el tudom ezt képzelni.Nektek nőknek mindig avval van a bajotok,ha a párotok valamivel leköti magát.és ha mondjuk kick-box edzésekre járna heti 3-4 alkalommal több órákat a kevés szabadidejéből,akkor is itt hisztiznél?

Ha naponta nem játszik 3-4 óránál többet átlagosan,akkor az nem függőség.ha így van,ahogy gondolom,akkor szerintem foglald le magad valamivel,menj el a barátnőiddel plázázni stb... Viszont ha ez az állapot nem végleges,hanem néha-néha engedi meg magának,akkor az sem baj,max ha zavar téged,akkor beszéld meg vele,hogy foglalkozzon veled is többet.

2011. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 menta34 ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc viccem ugrott be:


"Újdonsült férj a feleségnek:

- Drágám, most, hogy összeházasodtunk, szeretném, ha

tudomásul vennéd a heti programomat, amin nem szeretnék változtatni csak azért, mert házas vagyok.


Hétfőn este gyúrni járunk a haverokkal, kedden este bowlingozni szoktunk, szerdán zenés helyre járunk szigorúan csak férfitársasággal, csütörtökön póker party a rendőr haverokkal, pénteken pedig leugrunk a srácokkal egy kis sörözésre, tudod megbeszéljük, mi történt a héten. Szombaton mindig anyámékhoz megyünk, vasárnap pedig meccset nézni jönnek a haverok.


Mire a feleség:

- Drágám, örülök, hogy megosztod velem a heti programodat, a világért sem akarom felborítani a kialakult szokásaidat. Engedd meg, hogy én is elmondjam az én heti programomat, ez sokkal egyszerűbb, hamar meg fogod

jegyezni.

Én minden este 8-kor szexelek.....aztán vagy itt vagy, vagy nem!"


- szóval, beszéljétek meg a napirendet, amibe férjen bele a játék, a szex, a közös vacsora és beszélgetés is! Én is tudom milyen rákattanni egy játékra :) A pasidnak többféle igénye van: szex, kaja és szórakozás - a szórakozásba tartozik a játék is, vagy a tv, film, zene. Megvonni butaság lenne, inkább szorítsátok keretek közé. Vélhetően túl jó dolga van veled, van jó szex, ezért nem azon görcsöl hogy szedjen fel végre egy barátnőt :) Viszont próbáld meg meghallgatni, ha épp speed kört nyom a KH-n akkor nem fog fél napig pisilni se. Szerintem nincs ezzel gond, van aki meg hegyet mászik vagy lovagol, csak ott nem jut eszébe senkinek a hegy közepén, hogy csináljon mást:)

2011. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat játszom,de NEM TUDOM ELKÉPZELNI,hogy ha pl az ölembe ülne barátnőm fehérneműben akkor ledobnám ,hogy MOST NEM!.Azonban inkább ezt próbáld meg az elosztó kihúzása helyett,mert attól agybajt lehet kapni:)))
2011. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%
Lehet nem vagy elég jó az ágyban, volt már olyan csaj, jópár, aki után azt mondtam, h ha kiverem magamnak, jobban járok... Na ebben az esetben a játék jobb, mint a szex :D
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%

Szar vagy az ágyban, mert fekszel mint egy darab fa. Persze, hogy inkább a gépet választja.

Én ugyan nem vagyok ekkora játékfüggő, inkább tv sorozatokra vagyok rákattanva és ha kezdődik az új tv-s évad, akkor felőlem mrs. universe is mászkálhat előttem meztelenül az sem fog érdekelni.

Egyébként, ha mindennap dugni akarna, akkor meg az lenne a baj.

2011. szept. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 trololol_asd válasza:
43%
Akkor a barátod valószinüleg WoW ozik :D vagy egyre rondább vagy az idő múlásával aszemedböl kimegy afény megnő ahasad narancsbőrös lessz a picsäd a fejeden már a ráncrémek se segitenek :D nem amugy csapassmár egy képet lehet bejáccalak abarátod helyett :D
2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Az elosztó kikapcsolását nem ajánlanám. Az nagyon idegesítő tud lenni...próbálj meg akármi mást, de az hogy csak úgy kikapcsolod, az úgy nem a legjobb megoldás. Az a játék közben akció elég jónak hangzik.:D
2011. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egyértelműen kocka! Ha előttem a barátnőm fehérneműben császkálna akkor tuti, hogy akarnék tőle valamit. Olyankor sz*rnék a játékra :)
2011. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam végig minden hozzászólást, de szerintem nagyon rossz oldalról nézitek a helyzetet. Egyből mindenki kockázik, pedig kockának lenni nem annyit tesz, hogy mindennél fontosabb a játék. Nem azért játszik a gépen szex helyett, mert a játék jobb, mint a szex, hanem mert nem kíván téged, kérdező. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de valószínűleg te nem érdekled.
2011. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!