Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Olyan kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Mit tegyek? Olyan kellemetlen helyzet!

Figyelt kérdés
Néhány napja(kb. egy hete) tetszik egy srác...de neki az egyik barátnőm jön be, de a barátnőmnek nem. Nagyjából jóba vagyok a sráccal, de a fogadott öcsém osztálytársa, az öcsém pedig folyton szivat. Tehát nemtudom, hogy mi legyen, mert nem szeretnék sokat várni, félek hogy az lessz, mint a múltkor, hogy amikor sikerült, már kiszerettem belőle. SZóval olyan aranyos, cuki a hangja és...na mindegy :) Mit tegyek? Hogyan közeledjem? Nagyon gáz lenne ilyen helyzetben lebukni! =((
2011. szept. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves bogi!Először szeretném meg tudni hát évesek vagytok.

szerintem próbálj meg neki apró jeleket adni hogy tetszik neked ha tényleg valami nagyon picit is tetszel neki észre foglya venni.Sok sikert!

2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány*
2011. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok, tudom még fiatal, de tinédzser szerelm :) de nagyon köszönöm a választ =))
2011. szept. 8. 15:20
 4/5 Szinyó ***** válasza:

Mi az, hogy fogadott öcséd???

Am. mozdulj rá egyszer élsz :)

2011. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostoha öcsém =) okés, lehet hogy égek, de lehet h összejön =)
2011. szept. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!