Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a barátnőm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a barátnőm? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt fórumozók között is, hogy meglátják a barátnőjüket meztelenül, egyből áll a cerka.

Nos nekem nem. Sőt általában együtt fürdünk, és ha nincs különösebb inger (nem fogom meg a mellét, popoját, nem simogatom, nem markolássza a szerszámomat) nem áll fel a puszta meztelen látványára. Pedig nagyon jó csaj, imádom a feszes kis combjait, pici kerek popsiját, és érdekes, hogy bezzeg, ha miniszoknyába, vagy vmi egyberuciba van, pl akár bugyi nélkül, és ezt én észreveszem, egyszerűen nem bírok magammal-...:P

4 honapja vagyunk együtt

22/f

19/l


2011. szept. 9. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki másra izgul :))
2011. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

velem is megtörtént a napokban és valahogy mintha kiábrándulnék belöle 1 szinten de attol még szeretem, szeretek vele 1ütt ébredni stb, és ő is nagyon jó csaj

valamiért nem is akartam vele 1ütt lenni, csak nyaltam


remélem csak ien holtpont volt

19/F

2011. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem ájulok el ha a barátom tök meztelen elém áll... Viszont ha már felhúzza a pólóját a karján, vagy leveszi, vagy kissé lejjebb tolja a nadrágját stb. akkor én attól jobban...:) Ha vkin van vmi apróság az izgatóbb ált.. pl pronofilmekben gyakran van a csajokon nyaklánc, cipő, vagy a nagyon mini szoknya, polo hasra lehuzva...stb. sztem ezzel nincs baj.
2011. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kevesebb néha több ;)
2011. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint az evés. Ha valami sokáig van előtted, elmegy tőle az étvágyad, de ha éhes vagy, és csak beszél róla valaki, elkezded kívánni.

Beszéljétek meg, legyetek együtt úgy hogy rajta mindig marad valami szexi ruhadarab, és ne fürödjetek mindig együtt.

2011. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Teljesen normális... Senkit nem izgat már az, amit megkapott... Jobb azt az ajándékot kicsomagolni, mint kibontva megkapni... Még akkor is, ha tudod mi van a csomagolás alatt... Egy meztelen női testnél már csak az jobb, ha néhány részlet csak sejtetve van...
2011. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Ráuntál. Keffencs egyet fére és ujra müködni fog!
2011. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!