Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit higgyek? Olyan érzelgős vagyok hogy az már borzalmas és szégyenlem is? 18f

Figyelt kérdés

szval suliba van egy csaj.

néha már tökre jól észre vesz messziről.van hogy úgy néz rám hogy már azt hiszem hogy odamegyek és lesmárolom mer annyira vadító :D de komolyan.


volt hogy sulibüfébe szót váltottunk.sziával elköszön erre én "heló".


az is lehet hogy totál semmi az egész csak barátkozni akar. de én ezt nem hiszem. viszont a félelmem azért erős mivel ennek a csajnak sok haverja van. nagyon társasági és nem tudom hogy én mint kevésbé társasági ember hogyan fogadna el. éreztem már olyat mikor elszólom magam a csajnak következő nap ír hogy "csalódott bennem" magyarul kiábrándult belőlem.


talán nem kéne ennyire előre gondolkodnom nemtom. őszintén szólva összejönnék vele.csúnyának sem tartom magam.sőt van mikor képen kifejezetten jóképű vok, van hogy tök béna fejem van :D


bármi tanácsot(ilyenek hogy ne légy balfsz hagyjatok).vagy választ vagy akármit elfogadok csak értelmesen köszi:)


2011. szept. 9. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az Martin ?
2011. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

még jó hogy nem:D

drukkolok neked:)


légyszíves a kérdésemre válaszoljatok:)

2011. szept. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!