Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a problémám h. két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám h. két éve együtt vagyok a barátommal. Volt már köztünk intim dolog több alkalommal is. De még a mellemet nem mertem neki megmutatni, mert nagyon szégyenlem hogy kicsi:S mit tehetnék ez ügy érdekében? Egy 16 éves lány

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
szerezz egy kis önbizalmat: [link]
2010. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem még éretlen vagy a szexualitáshoz, ezért még várj egy kicsit a dologgal.ha nem fogadod el a tested, és évek múltán sem tudsz megnyílni a párodnak, akkor az egésznek semmi értelme.


ezt miért a művészetek kategóriába írtad???

2010. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a párod, ami eléggé valószínű, mivel már 2 éve együtt vagytok, akkor nem kellene előtte szégyelleni magad, így fogad el, így szeret a kis melleiddel. 16 vagy, még nőhet, ha nem akkor később esetleg plasztikáztathatod, ha ennyire zavar. De hidd el, ha már 2 éve vele vagy, nem ez számít igazán. Amit az első belinkelt, attól még nem fog nőni a melled amúgy. Nekem is kicsik, el kell fogadni ezen nagyon nem lehet változtatni, mint ahogy mondjuk a testsúlyodon.
2010. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást 14:25 :)
2010. jún. 18. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
és a többieknek is ;)
2010. jún. 18. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok együtt a párommal, rengetegszer volt köztünk "intim dolog" ahogy te mondod. Kicsi a mellem de nem érdekli, nem ez a fontos ha az ember szeret valakit, hidd el. Ha a párod ezt nem így gondolja, nem érdemel meg.
2010. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mutasd meg neki, had érjen hozzá, had szeresse csak. régen én is ilyen voltam, mert kicsi a mellem, de mióta van egy párom, akinek nagyon nagyon bejön, azóta nem érdekel, hogy mekkora. pedig az előtte levő nőjének hatalmas nagy mellei voltak. de engem így fogadott el, így tetszem neki, így szeret. lehet, hogy titkon nagyobbra vágyik, de nem hiszem. ha szeret, akkor elfogad ilyennek és különben meg azt mondja sok pasi, hogy a kicsi sokszor jobb, mint a nagy lógós. szóval örülj, hogy a tiéd nem tőgy és nem lóg! :) 28/L
2010. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Növeszd meg. Sok sikert hozzá.
2010. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!