Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győződhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg igaz-e mindez?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem őt, pont olyan amilyen pasiról álmodtam, mégis néha nem jön, hogy elhidjem velem ez megtörténhet, boldog vagyok vele meg minden, nagy terveket fűzök ehhez a kapcsolathoz, gyakran mondja, hogy szeret, és szeretne összeköltözni velem, velem leélni az életét, és elsőlátásra belémszeretett, mindezek ellenére nem tudom biztosra mit is szeretne. Mikor rákérdezek elmondja, hogy mennyire szeret, és mihamarabb költözzünk össze, amugy az összeköltözést minden nap emliti, ami kicsékét zavar engem, úgy érzem siettet, szeretnék meggyőződni mit is akar, hogyan tudnék erre rájönni. Hogyan tudhatnám meg mennyire szeret, mik is a szándékai? Csak komolz válaszokat várok, köszönöm
2011. szept. 9. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem vagyok komolz, de azért válaszolok:) Ha összeakar veled költözni akkor nyílván füllig szerelmes beléd. Az hogy 2 hónap után mond ilyet az elég gyors dolog:D Ha te vagy az első barátnője akkor érthető. Füllig szerelmes és azt hiszi megfogta az Isten lábát.
2011. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"komolz"


"füllig"



egyre jobb ez az oldal.:)



amúgy te gyík vagy, ha nem veszed észre h oda van érted..

2011. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem én vagyok az első barátnője, sőt eléggé sok volt neki eddig, ami kissé zavar is.
2011. szept. 10. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kamu szöveg:D Vagyis hülyít tégedXD Sok nő után pont szerelmes lesz 2 hónap alattXD Az kizárt:) Dehogy szerelmes ennyi idő alatt ennyireXD
2011. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy eddig csak keresgélt, vagy szórakozott vagy nem tudom, és most úgy érzi, végre megvan az igazi :) Én ugyanigy voltam az utolsó barátnőmmel, azóta hiszek benne hogy vannak még rendes csajok is :) Szóval sztem tényleg szerelmes beléd
2011. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, remélem igazad van és tényleg igaz...
2011. szept. 13. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt? Ne vicceljXD Tudom, hogy egy ilyen biztató válasz tök jól esik, de én kizárt dolognak tartom, mert 2 HÓNAP kevés! Lesz majd másik lány is akibe szintén 2 hónap alatt szerelembe fog esni a te Don Juanod:) No problem.
2011. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap 21:03-as vagyok. Aki azt mondja, h nem lehet 2 hónap alatt szerelembe esni, az hülye...Mondom, saját bőrömön tapasztaltam, sőt, nekem konkrétan 2 hét is elég volt hozzá, pedig csomó lánnyal voltam előtte...
2011. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!