Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindez? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindez? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
10 hónapja járok a barátommal. Holnap lesz 1 hónapja, hogy együtt elveszítettük a szüzességünket. Ma szakítottam vele, mégpedig azon megjegyzése miatt, hogy a legjobb barátja fontosabb nálam. Megkérdeztem, hogy MSN-en letiltsam-e, azt mondta, ahogy érzem, és időt kért. Nem adtam. Később átgondoltam, és megkérdeztem, kell-e még neki idő. Azért nem adtam neki, mert az előző barátom ugyanezt csinálta - időt kért, kapott, szakított. 1 hétnél tovább húzta. Ma este a barátom, illetve már csak aktuális ex-barátom azzal a lánnyal beszélgetett msnen, aki miatt először elhagyott. Illetve amikor velem kavart, azzal a lánnyal is. Most ezt mire véljem? Megmondtam neki, hogy értelmetlen az életem, bizonyos MÁS okokból kifolyólag, és most már szerelmem sincsen, mert elb_sztam. Mit csináljak? Rájöttem, hogy nem akarom elveszíteni. Elvileg a testvérem esküvőjén is ő lett volna a párom, de most már nem tudom, mi lesz. Mit tegyek? Lehet még ebből kapcsolat, vagy felejtsem el?
2010. júl. 22. 21:09
 1/3 Holdtündér ***** válasza:

Jajj már!

Nehogy még te sírd magad vissza!

Gondolom még nagyon fiatalok lehettek, mert nem találjátok az egyensúlyt barátok és szerelem között.

A pasit meg foscsizd le. Szerintem csak féltékennyé akar tenni, de elég szánalmas húzás. Találsz milliószor jobbat, lehet pont azon az esküvőn akadsz rá a lovagodra :D

2010. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen az élet.


De ezt a gyerekes kis mizériát befejezhetnéd, de tényleg!

Kineveted, és ennyi.

Egy kijelentésért ne dobd ki, majd ne tépd ki örökre a szívedből.. mondjuk normális pasi nem mondd ilyet a bnőjének. Mi az h a fiúbarátja fontosabb, mint te?!


Mondd neki h gondolkoztál, és adsz neki még egy esélyt, hogy kijavítsa ezt a kis bakiját. Ha nem, akkor tudja hol az ajtó!


18l

2010. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Balogh István Lajos válasza:

Ne legyél femini fan - Gondold át mit is szeretnél - vagy kit...ahogy beszélsz szűklátókörűségről tanúskodik - azaz csak Ő...nézz kőrbe más portálon is és rájössz sokkal többet adhat más is,mert lehet ez a hajó elment.

B.i.L

2010. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!