Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ügy érdekében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ügy érdekében? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Van egy új fiú az osztályba, nagyon tetszünk egymásnak, flörtölgetünk. Találkoztunk már sulin kivül is 2x. Elcsattant köztünk pár csók is. A lényeg, hogy nem vagyunk közönbönbösek egymásnak. Én nagyon akarnék vele járni, nagyon tetszik jófej és kedves velem, az osztályban aztmondják összepasszolunk. A gond ittjön a fiú fél az osztálytársi kapcsolattól, azt mondja ez az ő hülyesége de nem az hogy fél tőle, csak zavarja. Nem véglegesen döntött még de azmondja most így nem menne neki a kapcsolat. Én nekem már volt osztálytársal kapcsoaltom, ezt nála nemtudom volt-e, de engem nemzavarna őt mégis. Kéne egy kis segítég hogyan győzhetném meg hogy ne féljen tőle vagy ,hogy ne zavarja. Nagyon kedvelem őt, és ő is engem. Aztmondogatja h nagyon rendes lány vagyok szép és kedves és ha nemlennék az osztálytársa rég cslekedett volna már de így nemmegy neki. Én nagyon akarom őt, féléve nincsen ssenkim és mióta megláttam úgyérzem kell ő nekem. annyira boldogvagyok ha vele vagyok vagy ha csak beszélgetünk hülyéskedünk és flörtölünk. Mostse változott a kapcsoaltunk végülis mert ugyanolyan csak a csók nins már és úgy hiányzik. Kérlek segítsetek mit tehetnék?


18/L


2011. szept. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az osztálytársi kapcsolatot... L
2011. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha szabad tudnom miért?
2011. szept. 10. 13:53
 3/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos tapasztalatból mondhatom,hogy egy osztálytársi kapcsolat az elején nagyon szép,és jó,mindenki boldog,de azt nyilván ő is figyelembe veszi,hogy a kapcsolatotok nem fog örökké tartani,és azután viszont roppant kellemetlen tud lenni az ilyen.
2011. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont mer nem tudjuk(mi emberek) mit hoz a jövő. ezért tartunk a rossztól:\

a korodból ítélve mindjárt itt az érettségi. utána már azt csináltok amit akartok:)

2011. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még van 2 teljes évem. szóval csak jövö májusban érettségizem. mivel 0-os voltam (angol nyelvi előkészitő év) én nagyon megkedveltem. félek h belészeretek. nagyonjovele és olyan boldog vagyok mikor látom és beszélgetünk:)
2011. szept. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!