Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem az új osztálytársamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az új osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Most jött egy új fiú az osztályba, nekem már első nap megtetszett. Aztán észrevettem, hogy ő is figyel, amikor odanézek és látom hogy éppen figyel gyorsan elfordítja a fejét. Kedves meg udvarias velem, a nevemet már első nap megjegyezte....de 1-2 napja bunkó kezdett lenni, aztán volt, hogy eldugta a cuccomat, hogy ne találjam meg, és mikor vissza adta mondta, hogy bocsi. Egy baráti társaságunk van és szoktunk beszélgetni is, minden félét kérdez...pl.: van-e kutyád? Szereted-e az energia italokat? Meg stb...de miért van az, hogy néha bunkó, néha meg kedves, és miért beszélget könnyebben bnőmmel? Mert néha van, hogy úgy érzem, hogy nem mer kérdezni...
2011. szept. 10. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13-15 között vagytok bőven normális , tiniszerelem ...régi szép idők :D
2011. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
kérdezdmeg pont.'
2011. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Hányéves vagy, 9-10?
2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is akar valamit..de gondolom általános iskolások vagytok :)
2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normális VÁLASZOKAT kérek 14 éves vagyok meg ő is, igen általános iskola!
2011. szept. 10. 16:38
 6/7 A kérdező kommentje:
de azért köszi a válaszokat!
2011. szept. 10. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem tetszel neki.. ez van.
2011. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!