Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek a férfiaknak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a férfiaknak?!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Arcom nagyon szép, igaz, hogy kicsit husisabb vagyok(nem hájas), kedves vagyok jófej, vicces, mindenki kedvel, a fiúk állandóan bókolnak, hogy milyen jól nézek ki, meg milyen szexi vagyok, milyen jó a kisugárzásom, de valahogy egyik sem mer komolyabban közeledni hozzám, vagy ha közeledik is akkor is csak a jól megb*szi akar :(( Egyszerűen nem találok magamnak szerelmet, barátot, (igaz most már nem is keresek)de olyan jó lenne már szeretni, és hogy engem is szeressenek. Mit csináljak hogy legyen barátom?! köszi az ÉRTELMES válaszokat.
2011. szept. 10. 16:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
33%
zsírdisznó vagy. túl magasask az elvárásaid.
2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ :) ez is csak Téged minősít.
2011. szept. 10. 17:00
 3/54 anonim ***** válasza:
51%
biztos csúnya vagy
2011. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
47%

Egoista csitri :)

Most azt írtad a,hogy kellesz a pasiknak ,de a kérdésbe mást írtál.. Hogy is van ez?

2011. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Kellek nekik, de nem komoly kapcsolatra. Csak szexre. Én meg ebből nem kérek.

És azért mert magabiztos vagyok még nem vagyok egoista.

2011. szept. 10. 17:02
 6/54 Panda Péter ***** válasza:
100%
és honnan tudod, hogy csak arra kellesz nekik? mondták szó szerint? attól, hogy mellesleg le akarnak veled feküdni, még lehet hogy komoly kapcsolatot szeretnének, ugyanis mint tudod, egy normális felnőtt párkapcsolatnak igenis része a szex.
2011. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Gondolat olvasó vagy? Ha NEM akkor ,hogy a francból veszed ,hogy s*xre kellesz nekik? hm? :)
2011. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy tisztában van a dolgokkal, tényekkel még nem lesz ettől egoista. ;)


Ha nem mernek hozzád közelíteni, akkor valahogy add a tudtára annak akit kiszemeltél, hogy te szeretnél többet.

Vagy esetleg beszélgess vele többet, hát ha veszi a lapot, hogy komolyan gondolod.

2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
egy képet dobhatnál akár privátba ha lehetséges :D
2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Érzem. Mert beszélgetni egyik se akar velem értelmes dolgokról. Vagy esetleg randizni elhívni. Ha el is hívnak fel a lakásukra....
2011. szept. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!