Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elfogadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elfogadnátok ha a barátnőtök/feleségetek ezt akarná? 21/L

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni egy lánnyal is a szexet a barátom nélkül, de ha akarja végig nézheti.
2011. szept. 10. 20:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Én boldogan megengedném. :) Szerintem semmi gond nincs ezzel. A látvány pedig szerintem remek lehet... Szerencsés a barátod. :)


20/F

2011. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:17


Remélem ő is így gondolja majd. :)

2011. szept. 10. 20:18
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
El, de bennem lenne a nyavaja, hogy én már nem is vagyok neki elég. És mi van, ha rászokna?
2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet oldani, hogy ne essen neki rosszul... Persze... Ehhez normális, megértő 3.-ra lenne szükség... Akkor már miért is ne lehetne a hölgy után /ha van még a kérdező hölgyben elég erő/, rátérni a pasijára... Annyi inger után, szerintem örülne neki a barátja... S hát... Azért sem kéne, hogy fájjon a feje, hogy a kérdező hölgy elég nedves-e már... Nagyon jó kis spontán egymásnak esések keletkezhetnének belőle.. S a kíváncsiság... Vagy talán kívánalom az azonos nem iránt is kielégülne. :)


20/F

2011. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 kekszemufiu ***** válasza:
100%
20:07 -essel tokeletesen egyetertek !
2011. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, de jobban tetszene ha én is beszállhatnék.
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha nézhetem/beszállhatok, és nem csalna meg később másik nővel :D
2011. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egyezzetek meg. Te vagy a lánnyal és ő nézi, utána pedig ő van a lánnyal és te nézed. Mindenki jól jár és Neked sincs ellene kifogásod, ugye kedves kérdező? ;)
2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Egyszer kétszer talán bele férne.Hosszú távon nem.
2011. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez ott volt, valóban képzeld el hogy mondjuk a pasid állítana be egy olyannal, hogy ő viszont meg akar dugni még valakit. Nyilván nem férfi lesz mert a férfiaknál nincs meg az az egymás iránti vonzalom ami a nőknél gyakori. TEhát a pasid megakarna kúrni valakit. Semmi komoly csak érzelemmentes szex. mert úgy magához ölelne egy másik formás női testet, ja és nézheted is ha akarod

Komolyra fordítva, való igaz hogy a férfiak jelentős része toleráns ebben a szituban, és még élvezik is nézni a dolgot, DE!! elég sok férfi elítéli ezt. Nem ártana először kitapogatózni hogy a pasid melyik kategória, tegyél utalásokat, vagy személytelenül kérdezz rá, hogy mi a véleménye erről, mert ha melléfogsz akár csúnyán meg is bánthatod, azt meg gondolom nem szeretnéd..

2011. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!