Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lányok! Benne lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok! Benne lennétek ebben fél év után?

Figyelt kérdés

Nem volt még köztem meg a barátnőm között semmi szex, eddig csak csók volt és már 2 hónapja együtt vagyunk.

Szerintetek engedné, hogy ráverjem a lábfejére?


2011. szept. 11. 10:44
 1/9 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Az orrlyukába max
2011. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális lány, akkor nem fér bele ez nála... Egyébként miért épp a lábfejére?

(és igen, sejtem, hogy fake a kérdés...)

2011. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
ejj milyendolog. ha falusi még meg is hághatod azok aggyák magukat a városikkal van a gond:D
2011. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Naná, városban egyetlen diszkós, kimázolt, ku.rvának öltözött 14 évest se láttam még, vagy ha mégis, ők faluról mentek fel turistának.

Azért, mert anyád ilyen, még nem kell minden vidéki csajt leszólni.

Amit te legutóbb megdugtál falun, az nem egy platina szőke baba volt, hanem öreganyám fehér kecskéje.


A kérdezőnek: tedd fel a nagy kérdést, hogy ráverheted-e a farkad a lábára. Vagy bevállalja, vagy nem, esetleg kidob, de legalább tudni fogod a választ.

2011. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

mi köze ennek ahhoz h valaki falusi vagy sem????

én is 14 évesen jöttem össze a barátommal, nálunk elejétől fogva volt petting, meg minden, 8 hónap után meg szex is. akkor már töltöttük a 15-öt. jah...és hogy kis kur*va lennék? nem hiszem. azóta is együtt vagyunk.

amúgy miért a lábfejére??? lábimádó vagy?:D

19l

2011. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok,de nem engedném meg!
2011. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lábimádó vagyok, ezért szeretném oda.
2011. szept. 11. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem. szerintem ne is kérdezd meg tőle se semmi. GÁÁÁZ
2011. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyád tudja, hogy ekkora faszt szűlt?:D
2012. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!