Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy kezdeményezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy kezdeményezzen találkozást?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sokat beszélünk msn-en, van hogy napi 3 órát. Nagyon jól elvagyunk, viszont sose mondja hogy találkozzunk. Vidékiek vagyunk, külön városban lakunk és ő Pesten tanul. Szerintem ez nem kizáró ok, de lehet ő máshogy gondolja. Mit tehetnék hogy ő kezdeményezzen találkozást? (Én biztos nem fogok.) Hogyan kelthetném fel az érdeklődését msn-en keresztül? :/ Személyesen még menne is, de msn-en hogy? :S

Egy elkeseredett lány...


2011. szept. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

"Képzeld, van egy barátnőm, aki MSN-en tartotta a kapcsolatot egy fiúval. A fiú a múltkor elhívta egy találkára, ahol aztán olyan szépen összejöttek, és hatalmas szerelem lett belőle, minden hétvégén találkoznak. Ugye milyen szép az ilyen?" :)


Esetleg hozzáfűzheted, hogy milyen kár, hogy velem sajnos soha nem történik semmi ilyesmi.... :D ;)

2011. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass cicit webcamon.
2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kezdeményezel, akkor meg is érdemled, hogy ne hívjon el.

Bocs, de ez van.

2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem nincs igazán bátorságom kezdeményezni. Meg szerintem az a jobb ha a fiú teszi meg az első lépést...
2011. szept. 11. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"De nekem nincs igazán bátorságom kezdeményezni. Meg szerintem az a jobb ha a fiú teszi meg az első lépést..."


Akkor tedd azt, amit az első mondott, az még egy egészen jó alternatíva. Vagy valami olyasmit.


De a legjobban akkor is akkor jársz, ha lépsz te magad. Ahhoz pedig nem bátorság kell, hanem kíváncsiság - kíváncsiság, hogy kiderüljön, hogy mi is a helyzet valójában. Az pedig nyilván megvan benned.

Az pedig, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie, egyszerűen egy mítosz, aminek semmi jelentősége. Egy kapcsolatot - értelmes emberek között - a legkevésbé sem az határozza meg, hogy ki kezdeményezi, hanem az, hogy milyenek a felek, és hogyan viszonyulnak egymáshoz hosszú távon. Teljesen lényegtelen, hogy ki kezdi. Ennyi erővel kezdheted te is. És jól is teszed, mert amit a lányok "teljesen egyértelmű jelzésnek" meg utalásnak gondolnak, azt a fiúk sokszor észre sem veszik. És akkor csak főhet a levében a lány és epekedhet, hogy hátha lép a fiú... míg aztán lép is, valaki más irányába, aki _valóban_ egyértelmű volt.

Kell ez neked?

Lépj nyugodtan, vesztenivalód nincs, elvégre most sincs köztetek semmi. Ha lépsz, akkor még lehet. És ha mégsem lesz, akkor sem veszítettél semmit, de legalább megpróbáltad. Ha viszont nem lépsz, akkor biztosan nem lesz.

Hát kellenek neked ennél jobb esélyek? :)

2011. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ha lépnék is valamit, akkor mit? Hívjam el valahova? Vagy mit/hogy? Teljesen tanácstalan vagyok :S

2011. szept. 12. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen messze laksz Pesttol, de egyszer elmehetnel. Es mondhatnad a fiunak azt, hogy figyi a , nem tom, a nagymamamat latogatom meg pesten, es arra gondoltam, hogy utana talalkozhatnank is. Vagy valami hasonlo. De adj neki eleg idot, pl mondd azt, hogy 2-3-4 het mulva, igy valoszinubb, hogy nincs mas programja, meg fel tud ra keszulni.
2011. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!