Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írhatnék barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék barátnőmnek a tablófotó hátuljára? Idézet vagy személyes?

Figyelt kérdés
Mindketten most ballagunk, 4 honapja vagyunk együtt.
2009. ápr. 22. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen vmi személyeset.most jut eszembe,h énis most fogok ballagni,de még senkinek nem adtam fényképet:))
2009. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én nekem egy verset irt rá:)

és a kezdőbetűket összeolvasva kijön :SZERETLEK

2009. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha idezetet keresel, az olyan legyen, hogy passzoljon nagyon. Ne legyen nyalas, csopogos "igy szeretlek, ugy szeretlek"-ekkel megtuzdelve...

Ha pedig valami szemelyeset irsz, azt fogalmazd meg elore, legyen benne, hogy szereted, es hogy remeled, egyutt folytatjatok.:)

Egyebkent en is most ballagok es a parom is, mi masfel eve vagyunk egyutt, legfennebb semmit nem irok neki, mert utalja az idezeteket:P

Talan vmi szemelyeset...

2009. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm...sajna most 1,5 hónapig nem tudunk személyesen találkozni a párommal ( érettségik miatt - ő MO én külföld - más -más időpontok) és nagyon szépeket tud írni, sőt ha rájön, akár verseket is :) Szóval így hogy most ennyi ideig nem találkozunk, minden nap meglepem egy szép idézettel :) és örül neki :)

szóval ha a barátodban van egy kis romantika és esetleg nem vagy egy ,,nagy költő,, akkor nyugodtan írhatsz idézetet :)

Mindketten 18évesek vagyunk és lassan 4 hónaposak :)

2009. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
www.citatum.hu ;) Nagyon szép idézetek vannak, biztos találsz egy odaillőt is.
2009. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet kértél,képet adok. De élni nem a képen,hanem a szívedbe fogok
2009. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tőlem neked!+dátum!*
2009. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. tetszenek ;)
2009. ápr. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!