Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mindig második?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig második?

Figyelt kérdés

Annyiszor de annyiszor volt már, hogy tök jól alakultak a dolgok egy sráccal és mire lehetett volna valami lelépett az exével. Bezzeg nekem erről nem szólnak és a kétes értelmű esetleges üzeneteim miatt az összes exe meg akart ölni... Nem értem, tanult vagyok intelligensnek tartom magam és a visszajelzésekből nem is vagyok egy bányarém. Nem vagyok könnyen kapható sem csak normális kapcsolatra vágyom... Miért vagyok mindig második? Ez az egész csak azért szar, mert valakiért akivel már egyszer nem működött félredobnak egy lehetőséget ami esetleg jobb lehet mint a korábbi... :/

17/L


2011. szept. 11. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem légy egy kicsit keményebb és sikerülni fog. Illetve kérhetnék 1 képet , esetleg merre laksz?

17/F

2011. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:

szerintem ne is akarj olyan fiúval járni, aki a nőjének mutaogatja az üzeneteidet (ill. annyira papucs, hogy hagyja, hogy nézegesse).


régi szabály, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó, ezt ezek a fiúk, még nem tudják, majd rájönnek. de akkor már NE állj szóba velük.

2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!