Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mindig második?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig második?

Figyelt kérdés

Annyiszor de annyiszor volt már, hogy tök jól alakultak a dolgok egy sráccal és mire lehetett volna valami lelépett az exével. Bezzeg nekem erről nem szólnak és a kétes értelmű esetleges üzeneteim miatt az összes exe meg akart ölni... Nem értem, tanult vagyok intelligensnek tartom magam és a visszajelzésekből nem is vagyok egy bányarém. Nem vagyok könnyen kapható sem csak normális kapcsolatra vágyom... Miért vagyok mindig második? Ez az egész csak azért szar, mert valakiért akivel már egyszer nem működött félredobnak egy lehetőséget ami esetleg jobb lehet mint a korábbi... :/

17/L


2011. szept. 11. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ekora drámákhoz :D
2011. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Legyél harmadik. Mindig az utolsóból lesznek az elsőkXD Próbálj meg olyannal is ismerkedni akinek még nem volt kapcsolata. Akkor nem lesz ex.
2011. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert nem én vagyok az edződ.
2011. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy első
2011. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat... Na de mégis hogy ismerkedjek olyannal akinek még nem volt barátnője. Nincs ez senkinek a homlokára írva egyenest meg csak nem kérdezem meg! Szia! Van neked olyan ex barátnőd aki a vérem venné ha ismerkedni kezdenénk?
2011. szept. 11. 20:26
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem tetszettél eléggé a srácoknak.Van ilyen fogadd el és kész , találsz majd olyan srácot akinek csak te kellesz.Átérzem a helyzeted én se találok magamnak párt mert vagy foglalt a kiszemelt vagy nem érdeklem.

20/f

2011. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Valószínű nincs elég önbizalmad. Próbálj meg változtatni ezen, mert később súlyosabb dolgokba csúszhatsz bele, mint pl. szeretőnek lenni. De valószínű még csak 1-2 ilyen eset volt veled, és az nem jelent semmit.


23/L

2011. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz. Önbizalomban nincs hiány. Szimplán ki vagyok használva de az elég rendesen... De nem értem hogy miért... 4 ilyen esetem volt eddig. És mindig én voltam a ribanc aki más pasijára hajt. Pedig akkor még egyedülálló volt. (vagyis nekem azt mondta... -.-")
2011. szept. 11. 22:29
 9/18 anonim ***** válasza:

Az a furcsa, hogy megfigyelésem szerint a legtöbb fiú az intelligens, csinos, de félénk lányoknál sokkal nagyobb előnyben részesíti azokat, akik kevésbé csinosak és intelligensek, viszont totálisan elégedettek magukkal és lekezelőbbek a külvilággal.

Javítsatok ki, ha nem így van.


23/L

2011. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én intelligensnek és csinosnak tartom magam de egyáltalán nm vagyok félénk és nem vagyok lekezelő a külvilággal. Ezért nem értem mi a gáz. Mert mindegyik srác azt, mondta ha más szituációban találkoztunk volna összejöhettünk volna mert kedves vagyok aranyos meg szép... Hát köszi sokra megyek vele.
2011. szept. 11. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!