Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb barátja egy lány, kb. két éve. Ez idő alatt mindegyiküknek voltak más kapcsolatai, de sokat jártak egymáshoz, bulizni, beszélgetni. Barátom eléggé megnyílt neki, az ő megfogalmazásában "mindent tud rólam". A húgának hívja, mikor találkoznak mindig megöleli, becézgetik egymást, igaziból ez akkor zavar leginkább, mikor előttem történik. Barátom azt mondta én vagyok a másik fele, meg belém szerelmes igazán először, a lány ezt nekem is mondta, hogy higgyek ebben, mert nagyon megváltoztattam a srácot. És nekem biztos rosszul fog esni, de neki vannak lány barátai is, akik keresik. (Van mikor az utcán menve belebotlunk három lányba is, akiket öleléssel üdvözöl). Igaziból sosem tartottam magamat féltékeny típusnak, de amint meglátom pl. facebook falon, hogy szívecskéket írogatnak, meg keresik egymást, kicsit felmegy a pumpa. Nem mindig hiszek a fiú-lány barátságokban, főleg ha van mélyebb bizalmi alapja, mint náluk. Elvileg, ha összeakartak volna jönni, előttem is megtehették volna. Nem akarok házisárkány lenni, eltiltani a barátjától, csak egyszerűen rosszul esik, nem tudom még kezelni, eddigi kapcsolataimban eddig srácra se volt jellemző a lányokkal haverkodás.
2011. szept. 11. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és én is jobban kijövök a lányokkal mert a környezetemben minden fiú egy barom állat.Lehet hogy vele is ez a helyzet.
2011. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tajparaszt ***** válasza:
Nekem is vannak lánybarátaim és én is ölelgetem őket amikor találkozunk. Ha lenne több mint barátság akkor valamelyikükkel közülük járnék és nem a csajommal. Egyébként nagyon kedvesek hozzá és ő nem féltékeny rájuk. Szerintem nem gáz a lányokkal haverkodás.
2011. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu ez elég érdekes. Több barátnője van, mint barátja? Furcsa. Kicsit olyan b.zis, vagy hogy is mondjam. Ne haragudj...de az én barátomról nem tudom elképzelni hogy megyünk az utcán és ölelkezik a barátnőivel meg ilyesmi. Sztem "normálisabb" lenne ha haverkodna, pajtizna, DE FIÚKKAL.

Amúgy ha téged ennyire zavar( engem is zavarna), mondd el neki hogy neked ez nem esik annyira jól és képzelje el, hogy milyen lenne az egész fordított esetben. Ő mit szólna hozzá?

Én megkérném, hogy ne legyen ennyire szoros a kapcsolata a csajjal/csajokkal. Maradjon meg az intimitás közted és közte. Ne a barcsinőivel:D Ők barátok, de te vagy a szerelme.

2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének valakinek ellenkező nemű barátai?
2011. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetni lehetnek, csak mindig ijesztegetnek, hogy már pedig biztos van valami vonzódás is a dologban. Én nekem is sok fiúbarátom van lányként, és igaziból nem jönnek be úgy. De valahogy egy srácnál nehezen tudom elképzelni, főleg ha szép is és csinos is a csaj, akivel mellesleg tök jól megérti magát.
2011. szept. 11. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg csak fiú barátaid vannak? Akkor mi itt a kérdés? Te pasikkal vagy jóba, ő meg csajokkal. Sztem kvittek vagytok.
2011. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kikaparnám a szemüket.
2011. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kikaparnád a szemeiket, mert a saját barátod ölelgeti a barátnőit?
2011. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!