Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi 26 éves, én 18 vagyok kb egy hónapja ismertem meg. Többször is találkoztunk és volt közöttünk szex is. Utána mondta hogy inkább legyünk csak barátok mert nem tudnánk találkozni túl sűrűn. Tegnap találkoztunk mint barátok.. és lesmárolt, tapizott a lényegre akart térni Ti mióta csináljátok ezt a "barátaitokkal"? mondjuk nem hagytam magam.. alapvetően én eltudnék képzelni vele egy kapcsolatot mert rohadtul bejön.. de az hogy csak szex azt nem szeretném. Szerintetek mit csináljak hagyjam a francba? vagy próbálkozzak hátha komolyabbra is fordulhat a dolog? attól félek hogy találkozunk majd és kialakulnak érzelmek utána meg majd kiderül hogy csak szexre kellek..
2011. szept. 11. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba csak dugni akar veled.
2011. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

akarom mondani, hogy igen kihasznál téged mint 1 utolsó ribancot, és csak baszásra használ téged, hogy ne a kezét rakja a faszára, hanem téged húzzon fel rá.


kicsit nyers, de minek cifrázni.

2011. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tuti. ne hagyd magad! keress mást!
2011. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
már mindegy nem? minden nehézség nélkül felprobált téged innentől mit szorakozol vele. ribanc vagy hát ne szopasd hanem szopjad -.- ribanc :P
2011. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
most minek ribacozod le? sztem teis tudod hogyha olyan helyzetben vagy hogy már uuhh akkor rohadt nehéz nemet mondani és sztem neked se menne..sztem is hagyd a csávót am
2011. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De nézd a jó oldalát, biztos jó veled az ágyban, ha akar még pár kört menni... :D
2011. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtos, csak dugni akar.
2011. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazatok van, de az a baj hogy már tök rég óta nincs senkim és azt gondoltam hogy ebből lehet valami, és most tök csalódott vagyok.. normális kapcsolatot szeretnék!! =/
2011. szept. 11. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

itt vagyok én :-)


A nevem r......i

Még soha nem volt barátnőm.

Valahogy mindig olyan furának éreztem, de most már érzem, hogy kellene 1 és nem azért vártam 19 évet 1 lányra, hogy kipróbáljam.......jó lenne 1 lány aki nem is túl szép, de nem is túl csúnya....nem 1 ribanc.óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó hát igen te 1 ribi vagy sajnos... így hát nincs randi...dekáááár:S:S:S:S

2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!