Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportos lányként már esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányként már esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Újabban rengetegen elutasítottak, azzal az indokkal, hogy fiús sportokat űzök (küzdősportok) és hogy az egyáltalán nem nőies, meg egyébként is elég gáz, hogy izmos vagyok. Ne egy testépítőre gondoljatok, körülbelül ilyen alakom van, mint ezen a képen (jobbat nem találtam ami hasonlítana)


[link]


ez komolyan olyan gáz? Ma már csak az szép lány, aki maximum 40 kiló? Szépen öltözködöm, adok magamra, valahogy mégis riasztó, ha valaki manapság sportol?


2011. szept. 11. 22:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
bárcsak az összes épp eszű csaj ilyen lenne, már miért ne lenne esélyed? a legtöbb férfinak te vagy az ideálja :D
2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Magadról küldj képet.
2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ha engem kérdezel felőlem akármilyen sportot is űzhetsz és akárhogyan nézhetsz ki ha igazán szeretek valakit és teljes szívemből elfogadom akkor totál lesz@rom.
2011. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

Ezen a képen nem te vagy!


De én pl imádom a spotos csajokat.

Széles váll, kicsi cici, kicsi popsi.

És energikus megjelenés. nyammm

2011. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen csajom lenne, mint a képen lévő hölgy :D
2011. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, írtam is, hogy csak találtam neten, magamról nem szeretnék felrakni, de nagyon hasonló az alakom ehhez.
2011. szept. 11. 22:28
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy mint 22:24. Nekem biztos tetszenél:D
2011. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Küldj magadról képet ahol látszik a tested (természetesen ruhában) és megpróbáljuk kielemezni a problémát. Amúgy milyen küzdősportot tanulsz?
2011. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem szeretnél felrakni, küldj priviben és megpróbáljuk kielemezni. (Nincs hátsó szándék, utálok neten csajozni.)
2011. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kb ijen vagy,akkor le a kalappal...vonzóak a sportos csajok is..:)
2011. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!