Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koptassam le? Mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van menyasszonya, gyereke, mégis nekem írogat facebookon, és a számomat is megszerezte már. 2 hét zaklatás után betelt a pohár (egyszer válaszoltam neki, de csak ő írt) és írtam neki egy levelet hogy hagyjon békén, de azóta még mindig írogat. Mit írjak ki az üzenőfalára, hogy lássa a menyasszonya is? hátha úgy hatásosabb. Nem akarok félreértést, hogy én legyek a hibás, mert semmit nem tettem. De sajnos már kerültem ilyen miatt félreértésbe. Mit tanácsoltok, mit rakjak ki az üzifalára?
2011. szept. 12. 14:54
 1/5 bakcsorider ***** válasza:

Konkrétan ezt:

vedd elő a fas*odat és azzal játszál te szánalmas köcs**

2011. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem érdekelnek a tudatlan és sötét gyökerek, akik nem értik a magyar nyelv legegyszerűbb tagadószóját, a "nem"-et!!!
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szard össze magad.Ez eléggé hatásos
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a pasira ijessz rá: "szép volt a leveled, továbbküldtem a menyasszonyodnak".
2011. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Töröld az ismerőseid közül! Ne foglalkozz vele, olvasatlan törölj üzenetet, ne félj engem már nem zaklatna ennyi idő után :))
2011. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!