Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem állatbarátként mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állatbarátként mekkora eséllyel találok magamnak társat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy állatgyűlölő, egyszerűen semleges érzéseim vannak feléjük. Meg zavar, mikor rám is akarják erőltetni az állatimádatott.

A családom egyik felében nagy állatbarátok vannak, a másik felében állatgyűlölők. Az előzővel van nagy bajom, anyám sokszor hoz haza beteg macskákat, sokszor kellet eltűrnöm egy nagytestű kutyát házon belül, mert bajuk eshet/mostohaapám kényszerbetegsége miatt (mert nem szereti, ha ugatnak), anno úgy ment a beleegyezésem a kutyatartásba, hogy rimánkodtak érte, mer le kell mondanom bizonyos dolgokról, ha nem hozhatnak kutyát, ami után persze takarítanom is kell. Szerencsére nem vegetáriánusok. A másik oldalt sem kedvelem igazándiból, főleg az olyan állatkínzókat, akik élvezetből csinálják. Ezen embereket talán csak a törvény (vagy még az sem) tartja vissza, hogy emberekkel is csinálják.

A problémám az, hogy sok állatbarát nőismerősöm van és belémidegződött ez a "ha nőnemű, akkor biztosan állatimádó" sztereotípia. A macskákat talán még eltűröm, de a kutyákat nem igazán, nem is szeretnék kutyát tartani kényszerből, ha összeköltözésre kerülne sor.


20/F


2011. szept. 12. 15:13
 1/5 bakcsorider ***** válasza:
100%
az esélyed a béka segge alatt van xDD
2011. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

aki szereti az állatokat, az rossz ember nem lehet.

ergó, te rossz ember vagy. haggyál békén!

2011. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem lovak, szamarak, kutyák, macskák között keresed az igazit, akkor mi köze lenne az egészhez?
2011. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Peston ***** válasza:
29%
Egy tevénél 0 esélyed van, de nem hiszem, hogy ez akadály... én meg nem szeretek pénzt költeni, akkor forever alone, vagy mi? :D
2011. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én értem, hogy mit mondasz. Nem hiszem, hogy félned kellene, mert én tényleg nagy állatbarát vagyok, macska-rajongó :D, de a barátom legfeljebb a kutyákat szereti. Nincs ezzel semmi baj, más környezetben nevelkedtünk, mást szerettünk/utáltunk meg. Amúgy beszélgettem már nagyon sok emberrel erről és ahány ember, annyi vélemény. Ezer százalék, hogy találsz majd valakit, aki ezen nem akad fenn.
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!