Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gimis kapcsolatokból mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis kapcsolatokból mekkora eséllyel lesz boldogan éltek amíg meg nem haltak? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok, kinek milyen tapasztalatai vannak, együtt maradtatok a gimis baráttal/barátnővel?

nemet kort is légyszi


2011. okt. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szüleim. :D

És én is így tervezem :)

2011. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd kicsi lány/kicsi fiú : ) Nincs olyan ,hogy lehetetlen,de az ember akármerre kerül az életben,újabb és több ellentétes neművel fog találkozni!Ismerek olyant,aki gimiben együtt jártak 2-3évig,gimi után vége lett,ismerek olyat,akik együtt jártak gimiben 1-2-3évig,és még utána egy ideig,de vége lett,olyat is,akik gimi után összeházasodtak(de ez még a régebbi generáció,és mint tudjuk,már nem azt a világot éljük)szóval bármi előfordulhat,még az is,hogy vissza talál a két ember egyszer egymáshoz.Azt mondom neked,hogy ameddig tart a kapcsolat,addig vigyázni kell rá,aztán ha valamilyen oknál fogva vége lesz,akkor emlékezni kell a jóra,ami volt,de nem kell összetörni,meg magába fordulni az embernek hosszú időre.Én is voltam szerelmes olyanba,akiről azt hittem,hogy hú,sosem lehet vége,és vége lett.Szomorú voltam nagyon,de nem állhat meg az élet,kell egy kis idő az embernek,ameddig feldolgozza,és várni a következőre,vagy keresni a következőt,ha úgy érzed,eljött az ideje.
2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi 4évet jártunk, abból 3,5 tökéletes volt, barátomnak új munkahely, új barátok, züllés, fű, pia etc. vége 20L
2011. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.:)

és 17:32, nem érzem magam kicsi lánynak, csak szimplán szeretek az álmaim között éldegélni:)

2011. okt. 15. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elmennek valami lepra diszkóba, bepiálnak és bedrogoznak, majd a fának mennek, akkor együtt maradnak haláluk pillanatáig, máskülönben kicsi rá az esély.
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!