Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Van egy barátnőm, akit nem nagyon szeretek, de együtt vagyunk, magam sem tudom miért még, de együtt vagyunk. Ő szeret engem érzem, hogy jó is lenne vele, ha szeretném, de én szinte csak barátként vagyok el vele. Valamint van egy nagyon jó lány barátom nagyon régóta, akibe viszont időközbe beleszerettem, azért mert közbe rájöttem, hogy ő az a személy aki életem szerelme, nagyon régóta szeretem, de nem mertem elmondani neki, viszont mindig úgy viselkedtem vele, hogy azért észrevehető lett volna, csak ő erre nem is gondolt, most elmondtam neki, de ő nem akar tőlem semmit, nem vagyok úgy az esete, barátként nagyon szeretjük egymást, viszont szerelemből csak egyoldalú a dolog. Ez most nekem nagyon rossz, szeretném megtartani barátként, de nem fogom kibírni, ha valakivel összejön közbe, mert most is bárkit megcsapok, ha hozzányúl, de csak szenvedek vele, viszont nem bírom ki ha többet nem beszélünk, mert szinte csak ő az az ember akire bármit bármikor rábízok. Ilyenkor ti mit csinálnátok?
2011. szept. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beveszek egy Aszpirint, mert az bevált.
2011. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Te egy gyáva szar vagy.Kit akarsz te megcsapni mikor még ahoz is kevés vagy hogy a szerelmi életedben rendet tarts te netszar gyökér.
2011. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szakíts a barátnőddel, de ne a másik lányért, hanem mert nem szereted úgy, ahogy Ő Téged. Ez teljesen alap dolog. Ahhoz meg, hogy a másik csaj kivel jön össze nem a Te dolgod. Tudom, hogy sz*r, de ez van, addig is ne rabold az időt a barátnődtől, mert így egyszerűen igazságtalan...
2011. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krvua ***** válasza:
pattanj le és sz@rj az arcukba.
2011. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hitegesd be se a barátnődet, se magadat (azzal, hogy önkéntelenül reménykedsz a barátságnál többen a másik lánnyal).
2011. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
be nélkül
2011. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából második téged simán megcsapnálak, te hasznos lehetsz a társadalom számára a nyolc általánosoddal.

Amúgy meg... jah szar helyzet tom. Kell egy harmadik személy aszpirinnel!

2011. szept. 12. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!