Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek titeket adjatok tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket adjatok tanácsot! Anyóssal problémák? Hogyan adhatnám vissza azokat a dolgokat amiket ő tesz velem?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,fél éve együtt élünk az ő szüleinél. A szülei nem igazán fogadtak el engem,főleg az anyósjelölt.Mert ők módosak,az én családom egyszerű család.

Anyósom eddig is tett utaló megjegyzéseket,de tegnap meg ma kiborult a bili,betelt a pohár nálam.

Bent voltam a szobába tanultam a kreszet,hallottam,hogy anyósjelölt apósjelöltel beszélgetnek kint a konyhába.A párom tesójának a volt barátnőjéről,hogy az mennyire bírt dolgozni,mindent megcsinált,nem kellett neki semmit mondani,talpraesett volt...stb...És arra mentem ki,hogy anyósjelölt mondja,de "ez nem csinálna a világon semmit".

Nem láttak,nem tudják,hogy hallottam amit beszéltek,de ez nekem nagyon rosszul esett.Nem így van ahogy állítja,hogy nem csinálok semmit,csak kedden vizsgázok kreszből,és fontosnak tartom,hogy átmenjek.

Igazából a kapcsolatom velük,sosem volt felhőtlen,nem tudtunk leülni beszélgetni egymással,volt hogy elmentünk egymás mellett minden szó nélkül.

De persze másokkal el tudtak beszélgetni csak velem nem,mást mindig dícsértek de engem soha.

Ma pedig az volt,hogy bundáskenyeret csináltam most este,előtte kint beszélgettem az utcán apósom sógornőjével,max fél órát.Az előtt anyósom bent volt a konyhába tv-t nézett.Mire bejöttem az utcáról,h csinálom a bundáskenyeret nem volt sehol.Egyszer hallom,hogy a teraszon kérdezi apósom anyósomtól,hogy te meg merre voltál,anyósom erre:- hol lettem volna,a kertbe,nem sorolok,nem ülök az utcán minden este mint más"

Tuti célzás volt!

Nem tudok velük beszélgetni,ők nem járnak sehová,nem nagyon beszélgetnek kint senkivel,és szerintem ezt szeretnék,hogy én se álljak szóba az emberekkel.

Olyan elkeseredett vagyok,annyit sírtam már.Visszaszólni nem merek,csendes vagyok,ezt tudják,és ahol tudnak belém döfnek. Közbe meg más előtt mutatja a szépet,jót mintha milyen jóba lennénk.Gondolkodtam,hogy hazaköltözöm,de itt van munkahelyem,itt van a férfi akit szeretek,nem menne egyszerűen a dolog.Egy igazi házisárkány ez a nő,kedvébe járni soha semmivel nem lehet.

A párommal nem tudunk még különmenni,hitelt a párom nem akarna felvenni.De ebbe bele fogok rokkanni,ha sürgősen nem erősödöm meg.

Kérlek titeket segítsetek!22/N


2011. júl. 16. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg a pároddal
2011. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már próbáltam!

Két tűz között van,nem hagyom,hogy szóljon a szüleinek,mert így is kellemetlen a dolog nekem.Akkor meg miattam vesznének össze.Anyósom meg lehet azt mondaná,hogy nem jól hallottam,meg h ne vegyem magamra.

Nem tudom mit tegyek.

2011. júl. 16. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kellemetlen, ha beszél a szüleivel. így legalább kiderül, ki is fontos a párodnak. ezt vésd az eszedbe
2011. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uh te szegény de utálatos lehet egy ilyen nőszemély !

nem tudnál inkább az apóssal jobban kijönni?:P hátha hatna az anyósra.

vagy néha ha megszólitanád hogy mondjuk pl. Kati néni segíthetek valamiben....nem hiszem hoyg ilyen kőszivű lenne,szerintem nem benned van a hiba! de ha lehet próbáld tűrni a beszólásokat ha kikelsz magadból csak még rosszabb lesz.De nekem olyan fura hoyga párod nem teremti le őket finoman,én ha érzem hoyg anya olyat mond akkor beszélek vele hogy azért ezt nem kellene meg ezzel máskor ne hozd zavarba...stb

2011. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy mindig olyankor ilyen az anyja,mikor a párom nincs otthon.
2011. júl. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!