Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon gáz, hogy közös fb profilt használunk a párommal?

Figyelt kérdés
Én használom az övét, hogy tartsam 1-2 barátommal a kapcsolatot. Nekem is volt, de töröltem magam.
2011. szept. 13. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Igen, gáz. A 21. században élünk, itt már a nő nem oldalborda, nem alárendelt, hanem teljes értékű személy.

Egyébként meg miből tart egy profilt fenntartani magadnak? Annyi, hogy nem a párodéba lépsz be.


Egy barátnőm csinálta ezt, közös ímélcím, közös msn, közös facebook. Külföldön élt a barátjával, én pedig gyanakodni kezdtem a srácra. De egyszerűen nem tudtam elmondani a barátnőmnek úgy, hogy a srác ne lássa. Ja meg ha beszéltünk, sosem voltam teljesen biztos abban, hogy a barátnőmmel beszélek, nem pesig a sráccal. Nagyon zavaró volt. Hálisten már abbahagyták.

2011. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Ezzel így nincs gáz, hacsak nem közös néven is fut. Az nagyon gáz, ha valakinek már adatapon sincs meg a saját identitása és összeolvadt teljesen a pasijával.
2011. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-3 ember miatt nem akarok magamnak profilt.
2011. szept. 13. 11:11
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát engem zavarna ha egy haveromnak írnék és mondjuk a barátnője olvasgatná mit beszélünk... szóval igen, gáz ha te a párodét használod, mert egyértelmű hogy így akarod ellenőrizni, korlátozni... különben a sajátodba is ugyanaddig tartana belépni, szóval értelme nincs a párodét használni.
2011. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Te gáznak érzed??? Ha igen akkor akkor csinálj magadnak sajátot! Ha nem akkor meg?????
2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez az egész Facebook-őrület az, ami gáz. :D Pontosabban, hogy egyáltalán felmerül az, hogy gáz-e, valakinek nincs profilja...

(Megjegyzem, nekem is van, bár alig nézek fel rá. Ettől még nem gondolom, hogy gáz az, ha valakinek nincsen. Nem ettől ember az ember.)

2011. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem a nap 24 órájában használom, de ha fent van az egyik barátnőm, a párom odaenged a géphez dumcsizni.
2011. szept. 13. 11:15
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs sok ismerősöm,nem gyűjtöm az embereket fb-on,pár ember van aki fontos nekem,akikkel tartom a kapcsolatot(2-3 ember)de eszembe nem jutna ezért, mert kevés ismerősöm van közös profil a párommal.Neki is külön van és nekem is.Ez így jó.
2011. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt te tudod, hogy zavar-e. Nyilván zavar, ha már felmerült a kérdés.

Kb. 3 perc csinálni egy saját profilt, most ez tényleg olyan nagy gond?

2011. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tart sokáig, de feleslegesnek tartom.
2011. szept. 13. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!