Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használunk pharmatexet ( nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használunk pharmatexet ( nem kérek leosztást, ez is egy védekezési módszer, nyilván nem véletlenül választottuk ezt ), de előtte kicsit berakta a barátom, lehet gond? Nincs peteérésem.1 hét mulva fog megjonni.

Figyelt kérdés
meg ha kivulrol simogat a farkával, attól se lehetek terhes, ugye?
2011. júl. 9. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem kérsz leosztást, akkor minek kérdezted meg? Ha nem vagy biztos a védekezésben, akkor minek jössz ide kérdezgetni?
2011. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És persze igen előváladéktól is lehetsz terhes, ha berakta előtte -.- Remélem megszakítást is alkalmaztatok.
2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
persze, van megszakitás is.
2011. júl. 9. 19:34
 4/12 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok a védekezéssel. nem ma kezdtem szexelni.
2011. júl. 9. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem lehet végig védekezni? Amúgy meg nézzél szét fórumokon, rengetegen írták, hogy teherbe estek mellette.
2011. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendesen? mi neked a rendes? tabletta? amitől agyi trombózist kapok, vagy a gumi, ami nem természetes? és a barátom nem is birja?
2011. júl. 9. 19:47
 7/12 napietus ***** válasza:
tele vagy tévhitekkel, beszélned kéne egy orvossal. amiket írsz, butaságok.
2011. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
orvossal beszéltem, ő mondta. mégis mi a butaság?
2011. júl. 9. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatex megszakítással együtt elég jó hatásokú Persze önmagában (megszakítás nélkül) elég szar.


Szerintem ne aggódj. Bár nem tudom miért nem lehetett előtte használni a pharmatexet, mielőtt betette. Ennek mégis mi értelme volt, Semmi másra nem jó, csak ara, hogy egész hónapban idegeskedj, hogy mi lesz.

2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nem gondolom, hogy most baj lesz, de máskor óvatosabban. Szóval ha Pharmatexet használsz, az előtt se rakja be, csak ha a hatóidőt kivártátok.

Egyébként szerintem semmi hülyeséget nem mondtál

Máskor óvatosan és nem lesz gond :)

2011. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!