Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrol van szo hogy egyutt vagyok egy fiuval 10 honapja.Az elejen minden tokeletes volt imadtuk egymast es sohasem veszekedtunk. Az utobbi idoben viszont minden olyan mas. Mit tanacsoltok ez ugyben?

Figyelt kérdés
Nem tudom rendesen elmagyarazni:(.Szerlmesek vagyunk egymasba.Es szepen banunk egymassal.Nem arrol van szo mert mostanaban veszekszunk,de ha megbantjuk egymast mindig bocsanatot kerunk s bekules lesz a vege.Mostanaban is szepen banik velem,mint az elejen de van amikor nem.Plane amikor a baratai ott vannak vele.Olyan gyereknek nez...vagy nemtudom:S Vagyis elmagyarazni nem tudom... De amikor kettesben vagyunk es plane ha meg csinalunk is valamit:)) ertitek... (nem szex) akkor olyan kedves aranyos mindig mosolyog es nagyon rendes velem mint a kapcsolatunk elejen.Most viszont egyre jobban kiabrandit ahogy viselkedik neha.En annak a hive vagyok hogy barmi baj van szepen megbeszeljuk.Mas megoldas nincs.De o erre keptelen magat ravenni.Ha veszekszunk rogton elkezd duzzogni es felkapja a vizet.Mindent a fejemhez vag(szavakra ertem).En olyankor probalok nyugodt maradni,turelmes es elmagyarazni neki a tortenteket hogy fejezzuk be a veszekedest.De hat hiaba,semibe vesz.Amig magatol le nem nyugszik at nem gondolja addig hiaba jartatom a szam.Elmondtam neki ezt az egeszet,azt kerve hogy probaljunk mindent higgadtan megbeszelni.Megigerte hogy ezutan probal javitani viselkedesen.De mar kb 3szor igerte,de semmi valtozas.Nemtudom mi van vele.. Az elejen nem veszekedtunk meg akkor a baratai elott is szepen beszelt velem.Most meg...:(
2009. ápr. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
hát aKkor mond meg neki h ha mégegyszer előrodul ez a viselkedés a barátai elött akkor ezentúl soha nem mész vele társaságba .és tartsd is be , ne csinálj segget a szádból . vagy nemtom
2009. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10 hónap az nagyon sok idő, az alatt két ember rendesen össze tud kovácsolódni, megismeritek egymást teljesen "szinte". a kapcsolat alakul, az hogy veszekedtek az nem biztos hogy baj, de ha lekezelő veled, és csúnyán bánik veled mikor a haverjai ott vannak... szerintem komolyan hívd el beszélgetni, és vannak a nehéz szavak amiket nehéz kimondani, de ki kell :)

mond meg neki hogy ne csak akkor legyen veled rendes ha együtt vagytok... és esetleg kérdezd meg hogy mi változott meg szerinte a kapcsolatotokban ami folytán így bánik veled időnként :)

sok sikert puszi!

2009. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!