Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ciki bevallani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki bevallani, hogy interneten ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Példákat és ellenpéldákat is várok. Életkorotokat és azt is, hogy milyen neműek vagytok, írjátok oda!
2011. szept. 13. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem az? Miért lenne egyáltalán ciki?
2011. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem társaság kérdése. Vannak olyan idióták, akik azt hiszik, hogy csak az ismerkedik a neten, aki szociálisan béna/analfabéta, nem képes összeszedni magának egy pasit/csajt, vagy akit bottal sem piszkálnának meg... annak ellenére, hogy én személy szt nem ismerkedem neten, ezt a hozzáállást baromságnak tartom.
2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem találjuk annak. Igaz, nem társkereső oldalon találkoztunk, és nem is ez volt a célunk. :) 36 éves nő, 44 éves férfi, 10 éve vagyunk együtt.
2011. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ott ismerkedtünk meg, azóta házasok vagyunk. 35 vagyok. Ott is az utca embere van, nem teremtettek külön oda senkit. Én speciel egy kolléganommel ülök egész nap egy irodában. Nem tudnék hol ismerkedni.Régen többet összejártak az emberek, azért volt más.
2011. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

Nálam ez azt jelenti, hogy az illető a könnyebb utat keresi, elbújik egy gép mögé és nem meri magát felvállalni emberek előtt szemtől szembe, vagy/majd ráfogja hogy nincs idő meg lehetősége...mindenkinek arra van amire szánja és ha erre nem szánt minek neki pár.....

Régen nem volt net, meg párkapcsolat kereső rovatok és hasonlók mégis voltak párok....

Szerintem igenis ciki ha valaki már csak így képes ismerkedni, párt találni....

2011. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem találom annak...én eddig 2 barátnővel jártam hogy így ismerkedtünk meg,semmi gond nem volt vele,bár voltak ilyen idioták akik leszólták hogy chat szerelem és ilyen hülyeségek,még is jobban megvagyunk mint azok akik hurrognak minket!!!Lesz.arom jó nagy ívben akik dumálnak...
2011. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
32/N vagyok. Szerintem nem ciki, már egyre elterjedtebb ismerkedési mód, vagy idő hiányában nem tudnak az emberek eljárni szórakozni, vagy a közvetlen közelükben nem találták meg a párjukat és lehet, hogy a net segítségével épp az ország másik felében találják meg a párt, akit "rendes" ismerkedéssel sosem ismernének meg. Én saját példámból írok, 2 és fél éve vagyok olyan boldog párkapcsolatban a párommal, mint még soha az életben! Pont olyan embert találtam, akiről eddig csak álmodtam, de azt hittem, csak a mesékben vagy a romantikus filmeken létezik! Még soha nem csalódtam benne, maximálisan egymás másik felei vagyunk. Ja és NETES TÁRSKERESŐN ISMERKEDTÜNK MEG!!!! Tehát egyáltalán nem ciki, aki annak tartja, az buta!
2011. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33


Miért ciki te idiota???Tudod hogy igaz szerelem született így,akik már nagyon régóta együtt vannak és szeretik egymást???Onnantól kezdve ha megismerted és találkoztatok már nem a monitor mögé rejtve történik a dolog.....

2011. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!


Én sokat ismerkedek netről és véleményem szerint sokkal érdekesebb és értékesebb lányokkal hozott össze a sors, mint a városban, ahol élek.

Igen, ma már elterjedt az idő hiánya miatt, h neten ismerkednek az emberek, párat ismerek a közvetlen környezetemből is. Mégis szinte mind mindig tagadja a munkahelyén, a kollégái előtt, vagy akár a saját szülei előtt.

2011. szept. 13. 13:38
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nem azt tartom cikinek mikor 2 ember megismerkedik a neten, hanem azt mikor hónapokig csak gépen megy a találka. Mert ezek az emberek a könnyebb utat válasszák,jobb melegítőben csetelni mint bizonyítani a való életben.Azzal nincs bajom ha pár beszélgetés után taliznak. De tudok több példát is a környezetemből akik már x hónapja együtt vannak és még csak 1 x találkoztak. Na azok nincsenek is együtt a szememben. Van egy 40es nő ismerősöm aki nem fogja fel hogy azért nem talál normális palit magának mert nem a neten kell megélni a kapcsolatot. Csodálkozik mikor összeköltöznek akkor meg gáz van.Az anyósom is ilyen. Na ez a ciki, nem pedig az ismerkedés.
2011. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!