Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én mostanában sokat veszekedünk. Meg kell komolyodnom. Hogy tudnám elérni, hogy a kedvében járjak?

Figyelt kérdés
Azt szeretné, hogy megkomolyodjak, hogy én "hordjam a nadrágot." Szeretné ha valaki pátyolgatná őt (személy szerint én), és hogy ne neki kelljen engem. Próbál terlni a jó út felé, de nem mindig sikerül neki. Hogy tudnék szerepet cserélni vele? Mit tegyek, hogy érezze, hogy én vagyok az irányító szerep? Nagyon fontos nekem, kérlek titeket segítsetek. Meg szeretnék komolyodni. Hogy figyeljek oda rá? Mit csináljak amivel a kedvében járhatok? Mit csináljak, amitől büszke lesz rám?
2009. ápr. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

szeretné, ha pátyolgatná valaki? milyen lány ő? menjen akkor vissza az édesanyjához! azt hittem, ti srácok jobban szeretitek az olyan lányokat, akik egyedül is elboldogulnak és nem esnek kétségbe, ha valamit meg kell oldani. engem személy szerint sértene, ha a pasim úgy kezelne, mint egy gyenge nőt, és minden alól mentesítene.

egy kapcsolat azért az, hogy mindketten egyenlőek legyetek benne, és felváltva segítsétek egymást, mindig azt, aki éppen rászorul.

a kérdésedre válaszolva pedig: légy kreatív, találj ki programokat, lepd meg őt valamivel, dobd fel egy kicsit a kapcsolatot! de az sem egy utolsó ötlet, ha megkérded tőle, mit is vár el valójában...

2009. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és valami konkrét ötletek? :S aztmondja semmit sem fog a számba rágni. nekem meg így most semmi sem jut eszembe. ő viszont ugy gondolkodik, hogy ő annak a "híve", hogy a férfinak kell hordania a gatyát.
2009. ápr. 22. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyald ki a buxáját:)annak biztos örülne
2009. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat. kösz -.-"
2009. ápr. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!