Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap a szex miatt veszekedünk. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy jól összeszokott pár vagyunk már 3 hónaposak, de együtt élünk. Viszont a szex miatt elég gyakran kapunk össze. Arról van szó, hogy fáradt, de ígéri, majd nem lesz belőle semmi. Nekem lelankad a látványtól, hogy milyen álmos az arca és unott, ő meg el alszik félig. Ez elsősorban akkor van, ha engem kell izgatnia. Vagy az a bajom, hogy szex közben pl. ha leszop tv-t bámulja és nem rám figyel. Mit tegyek, hogy ez ne okozzon gondot? Nagyon zavar és minden nap ezen kapunk össze, aztán ha sikerült a dolog akkor béke van, de engem ez zavar. Tippek?
2011. jún. 7. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szeret, pont nem érdekli mi jó Neked, ha a tv-t lesi szop´s közben, meg amúgy sem, ha már nem kíván.


Miért vagy még vele?

2011. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
összeszokott pár "már" 3 hónap? hm hm... 3 hónap nem nagy idő még, épp csak most kezdhetne komollyá válni, mmint elmélyülni, de igy nem fog... szerintem. nemigazán vagytok szerelmesek. ezekután döntsd el érdeme e folytatni...
2011. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
iylet én is halottam mikor a férj kefélne..feleség vizsont nem...de hadja magát csak hátra döl azt meg löki :D löki..
2011. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hónap után nem vagytok összeszokott pár.

A barátnőd meg unott, és jobban érdekli a tv, mint a szex.


Az a helyzet, hogy a barátnődnek nem okoz örömet a szex, nem élvezi. Unja.

Lehet, hogy eddig is így volt, csak megjátszotta magát, és abba is beleunt.

Különösen akkor ciki, ha azt unja, hogy veled foglalkozzon, de ha te dolgozol rajta, akkor hagyja magát? Vagy azt élvezi, ha te nyalod?


Nem csodálom, ha vitatkoztok, de ez nem fog változni.

Vagy legyetek teljesen őszinték (lásd: összeszokott párok), vagy szokj hozzá, hogy ő unja, és alakítsd ki a saját magányos élvezeted, ami kb. annyira jó, mint guminővel maszturbálni.


Ki kéne deríteni, miért ilyen unott a csaj...

2011. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez semmiképp sem normális, akármennyi ideje vagytok együtt.


Valószínű ennek a kapcsolatnak annyi. Én tiszta depressziós lennék ezektől, amiket írsz...


A TV-vel mindenképp csínján kell bánni, nem egy kapcsolatot mérgezett már meg a TV nem megfelelő mennyiségben/időben történő használata...

2011. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nemigazán vagytok szerelmesek. "


ezt igazából nem értem, A CSAJ AZ VALÓSZÍNŰ TÉNYLEG NEM AZ, de a srác miért ne lehetne? Milyen dolog utal arra, hogy nem az? Szerintem semmi. A csaj a hülye, egyedül, még akkor is ha ezt fáj elfogadni.


Én még egy okot tudok írni: lehet, túl hamar költöztetek össze, és a szerelem alig alakult ki, már el is múlt. De csak egy ötlet...

2011. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egy nöt kell tartani! Nekek ez bejött. Azóta nem veszekszünk a szexen. Nem akar, OK! Megyek a második nömhöz.
2011. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bassz mással, ne magaddál basszál ki
2011. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mégcsak nem is szexkapcsolat. Csak valamiért együtt vagytok. Ilyen sz*r kapcsolatba ne is várj el semmit.
2011. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!