Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm 2 hónapja volt a Balatonon osztálytársaival , kirándulás felesség ami 1 hétig tartott . Az egyik a barátnője azt mondja rá nyomult egy fiúra.... A többiek nem mondanak semmit csak annyit hoyg hülyeség.... De ha a Balatonos dolog szóba kerül akkor felkapja a vizet és azt mondja , hogy nem is bízok benne stb Múltkor még be is sírt ez miatt .... És ha szóba kerül egyből ideges lesz és csak azt hajtogatja ugyan úgy , hoyg nem is bízol bennem látod ?!

Ötlet ?


2011. szept. 13. 15:47
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
bárkit idegesítene, ha folyton cs*szegetik ilyen baromsággal.
2011. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
valószinüleg vaj van a füle mögött. és azért sir és azért kapja fel a vizet
2011. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
nemlácc a szemedtől? tipikus ellentámadás ! figyeld meg még a végén kiderül h te vagy a hibás h rágerjet másra!
2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Moszuke ***** válasza:
63%

ha nem lenne "bűnös" akkor mért lenne ennyire idegbeteg?.. ha én valamit nem csináltam akkor leszarom ki-mit mond.. jót mosolygok rajta és kész.. de ha egy olyan témát feszegetnek amit bizony megtettem akkor lányos zavaromban kitudja mit tennék..:)

szal.. gondolkozz.. de ne túl sokat! te ismered a lányt.. nem mi.


23f

2011. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én csaj vagyok és mindig idegbeteg vagyok ha sokszor hamis dologgal vádolnak

am nem tom sztem ezt neked kell eldöntened a te kapcsolatod :D

2011. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
tuti valamit csinált és téged támad,feleslegesen nem hinném hogy hisztizne max nevetne hogy ezzel piszkálják,vagy ha ilyen hisztis és nyávogós mindenért akkor sajnállak
2011. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon hisztis =( ez lehet a dologban.....
2011. szept. 13. 16:06
 8/13 napietus ***** válasza:
sosem értettem, mit esznek a pasik a hisztis nőkön...bizonyára kiválóan sz*pik, vagy nem tudom...
2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát nem rosszul csinálja =)
2011. szept. 13. 16:08
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert legjobb védekezés a támadás. És a nők ebben nagyon jók. Képesek elérni, h még te kérj bocsánatot azért, hogy ő (esetleg) megcsalt!
2011. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!