Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye voltam. Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam. Hogyan tudnám visszakapni? 17/L

Figyelt kérdés
Volt egy barátom. Ő nagyon szeretett engem, és én is szerettem, de megijedtem,h ő sokkal jobban engem, és nem akartam megbántani, ezért azt mondtam neki,h nekem ez most nem megy. Ez április elején volt. Azóta sok fiút megismertem már, és most jöttem rá, h nekem mennyire hiányzik ő és hogy mennyire hülye voltam. Elmondtam neki ezt most egy buliban. Megölelt, meg is csókolt, táncoltunk a haverjai előtt. Most meg semmi. Köszön, beszélünk( ha én ráírok) de azt hiszem,h egy másik lány tetszik neki( akivel pedig állítólag nem kölcsönös). Nagyon tudnám szeretni őt, és tudom h ő is nagyon szeretett engem. Mit tegyek?
2011. szept. 13. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem, csak én vagyok a srác, és a csaj azóta nem jelentkezett (és ő volt az aki otthagyott, annak ellenére, hogy azt mondta, mindennél jobban szeret) Tegyél meg mindent, hogy újra együtt legyetek! A magány öl. Szépen, lassan, fájdalmasan :(
2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pont egymásról írtatok? (kérdező+ 1.válaszoló)


Ha mégsem akkor kérd meg, hogy találkozzatok és ott úgy is látod a reakcióiból a dolgot, de jobb ha rá is kérdezel, hogy most mi a helyzet? Érez-e még irántad valamit?


Drukkolok, majd írj, hogy mi volt.


(Én is így voltam a párommal,6 hónapig voltunk külön, azóta eltelt egy kis idő és a mi imádott kisfiunk immár 16 hónapos! :D )

2011. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: bár így lenne, de az én barátnőm 20 éves volt... én nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá, de szerintem ő már teljesen elfelejtett engem:(:(:( Ezért drukkolok én is kérdező, és buzdítlak továbbra is, hogy lépj!
2011. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

így jártál......becsülted volna meg!!!!!!!!!

..ez a baj veletek nőkkel!!!!!!!

..csak az egódat bántja,hogy mással is lehet boldog!!!!!

..ne attól ijedj meg ,hogy egy fiú szeret,hanem attól aki nap mint nap pofon vág : )

2011. szept. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első 3. (= Az utolsónak pedig: örülnék,ha valakivel boldog lenne, és nem feltétlenül velem kell lennie, de tudom, h jelenleg én mindent megadnék neki...
2011. szept. 14. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!