Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer szerelmes voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer szerelmes voltam valakibe, és ez elmúlt, feltámadhat még valaha ez az érzés iránta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
nyilván..milyen kérdés már ez..mi zárná ki ezt a lehetőséget..semmi, akkor meg...inkább írj nekem storyt te is X"D
2011. okt. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elmúlt->feltámad .. hm..lehetni lehet, de nem lesz ugyanolyan "nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba"
2011. okt. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdést teszel fel, akkor nem rajtad áll, hanem az ő döntése alapján. Ha érted..
2011. okt. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.


Egyébként természetesen igen. Feltámadhat. Sőt még akár erősebb is lehet, de ehhez az kell, hogy mindkettőtök odafigyeljen a másikra, jobban. :)

2011. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, lehetne részletezni a "sztorit", tudnék róla oldalakat írni. A lényeg: 3,5 fél évig voltunk együtt boldogan, és fél éve elmúlt a szerelme, és szakítottunk. De elmúlt ez a fél év, és nem tudom eldönteni, hogy melyikünk szenved jobban. Valszeg ő. Én simán visszafogadnám, de nem tudom, hogy megbánnám-e. De úgy érzem, megéri megpróbálni. Csak kíváncsi voltam pár tapasztalatra
2011. okt. 17. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi idő után sose fog úgy működni, törődj bele sajnos.
2011. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy pont ugyanolyan lesz. Nem vagyok már gyerek, és ennyire naiv se vagyok, hogy ezt higgyem. De lehet egészen másmilyen, lehet hogy sokkal jobb lesz. Lehet, hogy nem. Megér nekem egy próbát.
2011. okt. 17. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

"lehet hogy sokkal jobb lesz." (01:49vagyok.)

ha szenvedtek mindketten - újra összehoz a sors.

Az, hogy más lesz az biztos. Az, hogy jobb és folyamatatosan jó, életreszólóan jó: az nagyon attól függ, mennyire tudtok elszakadni attól, ami volt, tehát nem ahhoz méricskélni,igazítani, nem azt keresni..

Ez fontos.

Most - nem a konkrét helyzetre mondom:

A megszokás a dologok halála.

Van egy buddhista tudati gyakorlat: Úgy nézni a világot, a jelenségeket, az eseményeket: hogy ott, abban az észlelés pillanatában keletkezik. Rácsodálkozni. A szépsége felragyog ekkor- annak, ami esteleg tapasztalási terünkben jelen volt, de megszokottan nézünk rá, oly mértékben, hogy valódi élő eleven lényegét nem látjuk, sőt esteleg nekiütközünk,nekimegyünk annyira nem látjuk..

Így kellene szemlélnünk egymást, az embereket, a helyzeteket, a jelenségeket, a tárgyakat.

Folyamatos keletkezés( tkp. keletkezik és elmúlik minden időpillanatban)

Ezt egy időtartamra: úgy nézni valamire, mint egy folyamatra.. A fa előttem: 'fá-zás' mint könnyítésképp, amit eredendő szépsége révén könnyebb látnunk,ha nyílik a virág: virágzás .. meg lehet próbálni..

-anonimanna

2011. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!