Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tesztem neki? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Jött egy uj srác az osztályba. És már az elsö pillanattól kezdve a becenevem hív.(Bár nagyon zárkózott, nem igen barátkozik) Nyelvi órán olyat játszottunk, h kérdezni kelett a másiktól és ö kérdezett tölem, és még gondolkodott végig a szembe nézett. Meg olyan volt, h hátul ült és én igy oldalra néztem. A tanár pont arra beszélt valakinek... és ahogy fordultunk elöre, akkor láttam, h "szemezünk". én is fordultam elöre a padtársam fejénél még simán rátudtam nézni ( ilyen filmbe illö jelentesen néztem - feje takarta a fejem, csak a szemem látta a srác ). Reggel a csajokkal kin voltunk és köszönt. Akkor csak egy fél pillantás volt, mert elkapta a fejét. Nem igen barátkozik, talán csak akk beszél, ha hozzászolnak. meg csak az egyik lányt ismeri az évfolyamból.
2011. szept. 13. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A srác tud helyesen írni? Mert akkor nagyon gyorsan hajts rá!!! ....

-.-

2011. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elsővel értek egyet.


Csendes, zárkózott fiúk főnyeremények, tudom, hiszen én is ilyen vagyok.


Hatalmas intelligenciám földi eszközökkel mérhetetlen, csodálatos meglátásaimmal még a tanáraimat is sorra lenyűgözöm, a lányok megőrülnek értem, látják a hatalmat, amit a végeláthatatlan elmém sugároz a környezetem felé.

2011. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki ez tény... én is pont így szoktam viselkedni :) tuti tetszel neki, de még nem nagyon mer közeledni feléd, mert szerintem feszélyezi még az új környezet... ha neked is bejön, akkor menj oda hozzá beszélgetni, csak úgy mindennapos dolgokról... aztán ha tetszel neki, akkor úgyis megpróbál majd közeledni feléd a beszélgetés alatt... :)
2011. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!