Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle? Mit kezdjek ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

1 hete alakulgat valami köztem és egy srác között. Épp elég rossz lelkiállapotban vagyok, depressziós és pánikbeteg vagyok, ezért elég ingadozó a hangulatom. Nem tudom, hogy a betegségem miatt van-e ez, de néha úgy érzem, akarok járni a sráccal, néha meg úgy, hogy nem. Ha találkozom vele, akkor nem tudok megnyílni, nem tudok magamról beszélni és úgy érzem, inkább egyedül szeretnék lenni, de ha nincs velem, akkor meg hiányzik. Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

22/l


2011. szept. 14. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eset de szerintem adhatnál egy esélyt annak a srácnak!

Hidd el ha rendes akkor előbb vagy utóbb sikerül megnyílnod előtte!

2011. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Abidos ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló ismerősöm azt tudom javasolni hogy neten próbálkozz a nyitással úgy sokkal egyszerűbb megnyílni mint szemtől szemben, és mikor már eleget tud rólad és jól viseli egyszerűbb lesz az életben is beszélni vele. + nem árt ha tud a pánikbetegség depresszó dologról ha kedveltéged nem fogja zavarni mert csak kicsit figyelmeseb lesz. és igen 1 próbát megér a dolog de ha nem jönne össze kérlek ne magadat hibáztasd majd :)
2011. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Abidos ***** válasza:

ja igen az érzések ingadozása szerintem 1 hét laza ismerkedés után normális.


25F

2011. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó, csak mi másfél hónapja csináljuk ugyanezt. ÉS lehet, h most vége, és tudod, h hiányzik??? Uh, én azt mondom, ne hagyd elmenni, bánni fogod.
2011. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem se veled-se nélküled helyzet, az akkor alakul ki, ha már régóta egy kapcsolatban vagytok.


Itt csupán nem jön be annyira a srác, hogy tudd, akarsz-e tőle valamit.


(amúgy soha nem értettem ezeket a pánikbetegségeket. A depresszió más kateg, de a pánikbetegség.... Szerintem ez csak a hiszti modern elnevezése, amit az ember saját magának generál egy kisfokú félelem hatására)

2011. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem iszol eleget!

Mikor nincsen veled akkor neked csak azért hiányzik ,mert egyedül vagy és unatkozol!

A te korodban már tudnod kéne hogy mit is akarsz és hogy miket érzel!!!

2011. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!