Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok úgy élné a hétköznapjait, mintha nem is volna párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Heti 1x, 2x találkozunk, akkor is pár órára. Számomra ez nem kapcsolat. Sokszor az az érzésem, hogy felnőtt férfi létére gyerekes dolgai vannak, amik aranyosak, de mégsem tölt el az az érzés, hogy gyerekeim apjaként megállná a helyét. Inkább a problémák, konfliktusok elől menekül. Összeköltözni nem akar, pedig már lassan két éve leszünk együtt...
2011. szept. 14. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, eléggé zavarna.próbálj vele beszélni, ha nem megy akkor tudod mit kell tenned
2011. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő azzal jön, hogy én sem keresem és ajánlom fel a talit, valamint azt, hogy hagy tanulni.
2011. szept. 14. 09:10
 3/9 komasa ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy ő inkább szeretőnek tart téged. Beszélj vele, hogy normális párkapcsolatot szeretnél, vagy vess véget a dolognak.
2011. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én barátom pár hónapja pont így van, alig találkozunk, pedig lenne rá lehetőség, már nem sok esélye van, ő is tudja, de egyszerűen nem tud megváltozni. rossz irányba könnyebb volt 20L
2011. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem hittem volna , hogy rajtam kívül még akad ilyen ember :D
2011. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló? milyen ember? mint a kérdező, vagy akiről a kérdés szól, vagy a kommentelő?
2011. szept. 14. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:

mint akiről a kérdés szól:


"...felnőtt férfi létére gyerekes dolgai vannak

...konfliktusok elől menekül"



ja ez az előbb is lemaradt : 25F

2011. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az exem ilyen volt. inkább nehezen is de szakítottam. hosszú távon ilyen ember mellett nem várható semmi pozitív jövő. lehet elhúzni az időt, elszórakozni darabig, de megváltozni nem fog. ha ez neked elég akkor maradj, de ha nem akkor gondolkozz el h lehet jobb lenne külön. így neked is esélyed van megtalálni aki barátnőként kezel nem csak szeretőként.
2011. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te forszírozod a több találkozást? Vagy tényleg csak állandóan ő keres. Ezt is meg lehet unni egy idő után.
2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!