Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akiknek 80% esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek 80% esély van arra, hogy nem lesz párkapcsolata huzamosabb ideig vagy akár soha, azok mit tesznek majd helyette, hogy kitöltsék az űrt? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában a depresszió meg öngyilkossági kísérletek ilyesmi az jó szabadidőd elfoglaltság szokott lenni az ilyen embereknek.
2011. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mitől ennyire biztos ez?
2011. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Még egy pasinak sem tetszettem úgy igazából.
2011. szept. 12. 13:47
 4/25 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz tovább és mellette a szokásos: sportolj, csináld azt amit szeretsz, amiben jó vagy, járj el a barátokkal, bulizz, élvezd az életet. Előbb utóbb úgyis lesz valami csak ne görcsölj rá.
2011. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi. Bármilyen. A lényeg az, hogy ne azon görcsölj, hogy "jaj mileszvelem". Még hogyha tényleg nem is lenne sosem, azt is könnyebb elviselni, arról a közhelynek számító gondolatról nem is beszélve, hogy ugye akkor jön, amikor nem várod, meg az oldottság vonzóbbá tesz. Mindenképp jól jársz.
2011. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én mindig is egyedül voltam, el voltam magamban, nem görcsölök most sem rá semmire. De mintha egy szellem lennék a másik nem számára.
2011. szept. 12. 13:55
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenek, amiket leírtál, csak férfiból léteznek. Nőből mindenki kell vkinek, legfeljebb olyan lehet, aki csak csúnya férfiaknak kéne, azok meg neki nem kellenek. Gyanítom, h te is ilyen lehetsz. Mondanám, h én járnék veled, de úgyse kellenék, mert én is csúnya vagyok.
2011. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
ez van . . . én is így vagyok vele
2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Idősebbeknek,öregnek kellenék de amúgy más nem nagyon vet rám szemet. Igaz, nem vagyok egy szépség tudom.
2011. szept. 12. 14:00
 10/25 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan nekem privit, szívesen megismerkedek veled, mivel nincs barátnőm éppen. :)

Esetleg küldj msn címet és felveszlek, mit szólsz hozzá? :D

2011. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!