Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell májusfát állítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell májusfát állítani?

Figyelt kérdés

Soha nem csináltam még ilyet és érdekelne a dolog.

Az alapokól kellene a segítség :) Honnan szerzem a fát? :D Aztán ha megvan akkor mit csinálok vele? :D


2009. ápr. 23. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

mennyél lopjál egyet:D:D:D


vegyél krepp papirt lufikat és öltöztess fel

nekem 4 éven keresztül mindig volt,és olyanokat is kaptam amin virág volt

persze lopott volt de akkor is ott volt az h kaptam:D:D:D:D

virágot mindignt tehetsz rá amit csak akarsz

de ha tudsz olyat lopni ami teljesen fel van öltöztetve az a legjobb nem kll költened rá és nem kell vele bajlodnod!!!na ez jó kis lopos válasz volt!!!!XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDX

2009. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy üvegbort is akassz rá.

Fogj egy fűrészt és pár havert, aki segít- kivágni elvinni,beásni.

Vágd ki,a fát, ágazd le, csak tetején hagyj annyit amennyit kell. Díszítsd fel,

Áss gödröt, tedd bele, temesd be a gödröt.

2009. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem sikerül. :D
2009. ápr. 23. 10:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom nekünk hogy volt tavaly: Megbeszéltük, hogy ki kinek akar fát állitani, voltunk öten, és ebből négyen akartunk állitani, az 5. ember csak eljött segiteni, meg azért mert nagyon nagy buli ez a faállitás (majd meglátod ;) ) Beültünk a kocsinkba, vettünk krepp papirt a TE.CO-ban, meg bort :P... Bepakoltunk a kocsiba mindent ami kellhet (lámpa, fürész, balta, madzag stb..) elindultunk, út közben a haverok boroztak, zenét hallgattunk, énekeltünk, én vezettem, elmentünk egy másik faluba, ahol a lány volt, letettük a kocsit egy sötét helyen távol a lány házától, elmentünk egy olyan helyre ahol volt sok fa, választottunk egy szépet, kivágtuk fürésszel, elvittük egy világosabb helyre, feldiszitettük csikokra vágott krepp papirral, beraktuk a keritésen, odakötöztük, és ennyi. Volt olyan, hogy akkora fát vágtunk ki, hogy kocsival kellett huzni, és ráadásul főúton is huztuk :D + 5-en alig birtuk felállitani, és az aljából le kellett vágni kb 2 métert, mert beleért a villanydrótba! :D
2009. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan.. már felidegesit..Aki lepontozott minket, a válaszolókat, miért tette? Mit mondtunk, ami ennyire nem volt jó? :@ Nem hiszem, hogy semmmit nem segitettünk! PFF Szerintem mindent leírtunk, ami kell.
2009. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom ki, nem érdekel, én poénbol írtam le így...mert nem igaz hogy valakinek nincs annyi iq ja hogy hogyan vágjon ki egy fát majd ásson el újra.

Ehhez miért kell segítség???

Legközelebb el kell mondanom hogy jön ki az üvegből a narancslé??? vagy hogy kell szedni virágot?

2009. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor most az utolsó válaszolónak üzenem, hogy ha valami gondja lesz, akkor ne mindket zaklasson vele, hanem oldja meg maga, ha már olyan cseszettül intelligens...
2009. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogsz egy baltát vagy fűrészt ha van simsont és kötelet. Kimész a falu szélére éjszaka kicsapsze egy jókora méretű fát. Ne kis husángot hanem 15-20 cm legyen a törzse. Kösd rá a motorra és húzd be a faluba a kiszemelt lány háza elé. Csandben feldíszíted szallagokkal majd a kerítésnek támasztod. (esetleg ki is kell kötni).
2009. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először is: mindket helyett minket.

Aztán : vannak alapdolgok, vannak egy gyereknek szülei, akik biztos segítenek vagy válaszolnak alapdolgokra.

ezen kívül cseszettül azért nem vagyok intelligens, így képzeld fogok kérdezgetni, mert van pár dolog, amit nem tudok. De valamiért több a válaszom, mint kérdésem.

Te meg ha kötekedni akarsz cseszettül akkor ne ide írogass, nekem, hanem menj vissza az oviba vagy verj szét valamit hogy levezesd a feszültséget.

2009. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te meg ne a kérdésemet oltogasd, mert nem én pontoztalak le.

Amúgy meg azért kérdeztem mert f..gom sincs hogy hogy szokás ezt csinálni, mivel kell feldíszíteni, ezért kérdeztem meg :)

2009. ápr. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!