Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy egyre kevesebbet vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt a párommal, az elején reggel-este volt szex, ahogy azt kellett...most meg örülök ha hetente 1szer rábírom. 10 órában dolgozik, megértem ha fáradt, de tegnap is egész nap cukkolt, hogy na majd este ez meg az lesz, tök jól esett, örültem is neki mint majom a farkának, hogy végre egyszer már ő kezdeményezi a dolgot. Össze is kaptam magam, ahogy azt "illik", (borotválkozás, stb.) Erre ő, egyből a közepébe akart vágni. Na most sztem azért nálunk nőknél kell egy kis simi, meg csókok előjátéknak. Mondtam neki, hogy még simizzen kicsit...hát...ahogy csinálta, olyan kedvtelenül, még nekem is elment az egésztől a kedvem. Sztem nem kértem sokat. kb. 5 perc után rá is hagyta a simit, és ez volt a nagyon beígért esti "ez meg az"...csalódott vagyok, mert mindig csak én kezdeményezek, mondtam már neki ezt is, erre ő azzal jön, hogy neki nem a szex a lényeg. Nem az a lényeg...oké, és akkor nekem se legyen fontos, mert neki nem az? :s Vagy most hogy van ez?

Mit csináljak vele?... :(


2009. ápr. 23. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

én nö vagyok de ugyan igy vagyok a párommal!!

nincs kedvem hozz!tudod miért?

mert kicsit ubalmas lett és egyszerüen inkább alszok mint h sexeljünk nekünk talán 1 héten 2-szer van sex de az is gyors menet!

2009. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez akkor sem jo, mi lesz majd ha tobb evig vagytok egyutt? En, mikor egyutt eltem a parommal, mindketten dolgoztunk sokat, megis meg egy ev utan is legalabb 2 naponta volt szex, este lefekves elott, vagy neha reggel munka elott. Ha akarjatok, lehet ra idot keriteni. Beszeljetek meg, inkabb a minoseg, ne amennyiseg szamitson, es mi van a hetvegevel? Toltsetek egy vasarnapot agyban es legyetek gyengedek egymashoz. Ha nem mondod meg neki, hoy neked nem jo igy, akkor nem fogja tudni.
2009. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve vagyunk együtt a párommal, abból 3. éve élünk együtt. Nálunk sem olyan sűrűek a szeretkezések, mint hajdanán. Pedig nem unalmas, egyáltalán, mert azt gondolom, ááá, nincs kedvem, de amint belekezdünk...

Szerintem a mindennapi életünk során jobban oda kéne figyelni arra, hogy megfelelő hangsúlyt fektessünk a szerelmi együttlétre, mert ahogy előttem is írták, nincs olyan, hogy nem jó alkalom, minden alkalom jó!!!:)

Ha két ember szereti egymást és meg tudják beszélni a problémákat, akkor nem lehet baj, persze esetenként a libidója nem egyforma egy páros mindkét tagjának, de akkor is csak beszéddel lehet megoldani az ilyen jellegű problémákat is!!! És nem elsősorban a testbeszédről beszéltem!:)

2009. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!