Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik jobban ragaszkodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik jobban ragaszkodnak a nőjükhöz, ha a barátnőjük függetlenebb, tehát kevesebbet vannak együtt, van külön hobbija, baráti köre, esetleg tudja, hogy a csaja sok pasinak bejön, és a lánynak van önbizalma?

Figyelt kérdés
azaz a lány szép és nem féltékenykedik, néha kicsit távolságtartóbb talán h a pasi jobban kaparjon utána?
2011. febr. 11. 06:50
 1/9 A kérdező kommentje:
szal a lényeg az hogy a kevésbé teperő csajok, akik nincsenek a pasijuk nyakán, és elvannak egyedül is, pasik nélkül, és vannak olyan jó csajok, hogy más pasiknak is tetszenek, akkor a pasijuk féltékenyebb, esetleg jobban féltik az ilyen csajokat, vagy többször keresik, jobban futnak utánuk?
2011. febr. 11. 07:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a pasi személyiségétől nem lehet így ráhúzni mindenkire. Én például ugyanolyan vagyok mindig, mégis az exemtől budira sem mehettem el soha egy szórakozóhelyen egyedül, folyton a nyakamban lihegett meg féltékenykedett, a mostanitól meg azt csinálok, amit akarok, csak attól fél, hogy bajom esik, attól nem hogy valaki rámnéz vagy megkefél.


Összességében viszont egy pasi sem szereti, ha teljesen rátelepednek.

2011. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat kezdetén a pasik is szeretik ha egyfolytában együtt vannak a barátnőjükkel, de egy idő után már igénylik, hogy elmenjen a haverjaival sörözni pl, nélküled.
2011. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy csajnak van önállósága, egyénisége.
2011. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én borzalmasan féltékeny typus vagyok, nem igaán tudnál elviselni hogy alig van a barátnőm velem..


Az a """""//Szép//""""" hogy távkapcsolatban élek, szal elég furcsán hangzik amit mondok, de ez személyesen így van :)

2011. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi csak nem nagyon tudok még így reggel írni :P remélem értelmezhető..
2011. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fülünyúl ***** válasza:

Az egy dolog, hogy a férfi kapar a nő után, de még a legtürelmesebbeknek is egy idő után elfogy az ereje és onnantól már nem fog kaparni a nő után.

Ha meg valaki egy párkapcsolaton belül is úgy akar élni, hogy megy a vakvilágba egyedül amerre kedve tartja, az minek él párkapcsolatban, egyedül sokkal jobban boldogulna. Én is pont mostanság futottam össze egy ilyen lánnyal, aki tetszik meg szívesen összejöttem volna vele, de ő is ez a típus, amikor és ahol kedve tartja megy és csinálja amit jónak lát. Nem párkapcsolatokra termett lány, ezért hagytam is elúszni, pedig vevő lett volna a dologra. Nem szeretem ha valaki rugalmatlan és nem képes kompromisszumokra vagy felhagyni olyan dolgokkal amelyek egy egészséges párkapcsolathoz elengedhetetlenek. Pl. elég szedett-vedetten dolgozik, három melóban is hogy összekaparja magának a havi szükségletét (ami nem kevés...), és ezért össze-vissza dolgozik, éjjel-nappali boltban is, és sosincs ideje semmire. Én javasoltam neki, sőt kerestem neki más álláshirdetéseket, ismerősöket is hogy ezt a szanaszét állapotot meg tudja szüntetni, de közölte, hogy nem hajlandó változtatni eddigi életvitelén és a pénz is kell neki. Az se nagyon győzte meg, hogy párkapcsolatban két kereső emberrel már nem kell 3 állást tartania (főleg hogy elég jól keresek), de nem érdekelte. Úgyhogy szépen leépítettem a kapcsolatunkat és keresgélek másik barátnőt, mert ezt így nem lehet csinálni. Szóval az ilyen típusú emberek - legyen nő vagy férfi - jobb ha egyedül maradnak, mert a párjuk csak szenvedne mellettük.

2011. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem amit leírtál, az általánosságban igaz, a barátom saját bevallása szerint pont amiatt szakított az előző barátnőjével, mert nem volt egy szabad perce, mindig mindenről be kellett számolnia. én pont ezért, vagy talán egyébként is .. hagyom lélegezni.
2011. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de azért nem élnek vissza vele, mert mindent elhisztek a pasiknak? vagy pasik azért nem éltek vissza a bizalommal, csak mert a csajotok vakon megbízik bennetek?
2011. febr. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!