Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati válság idején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati válság idején mik voltak azok amikkel sikerült átvészelni a nehéz időket?

Figyelt kérdés
Sok türelem és kitartás mellett mi az amit tettetek egymásért, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatotok és megőrizzétek olyannak amilyenné vált az erős szerelmi érzéstől.
2010. dec. 5. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
a legfontosabb h ne eröltessetek semmit. ha válságban vagytok, pl nemjkell eröltetni a találkozókat, mert anno az elején is ennyit találkoztatok. a dolgok eröltetésétől csak mégroszabb lesz minden.
2010. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad elhanyagolni a másikat akkor sem, amikor éppen kicsit nehezebb idők járnak. Nálunk pl az volt az utolsó "válságos" nap, amikor meglepett. Megbeszéltük hogy elmegyünk vacsorázni, beszélgetni kicsit csak úgy általánosságban, és vacsora után elém tett egy ékszeres dobozt, amitől kicsit sokkot kaptam, hisz nem éppen a legszerencsésebb pillanat a lánykérésre amikor éppen fasírtban vagyunk, de egy gyönyörűszép pár fülbevaló volt benne, és egyszerűen elájultam attól, hogy hónapok óta alig van közöttünk valami még is ennyire figyelmes! :) Persze ha ez egy héttel a veszekedésünk után történik, akkor inkább úgyéreztem volna, hogy ajándékokkal akar maga mellett tartani, ehhez kell a megfelelő időpont.
2010. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és igen... mi is csak akkor találkoztunk ebben a pár hónapban, amikor mindkettőnknek kedve volt a másikhoz, viszont én fontosnak tartottam, hogy legalább hetente egyszer legyen egy ilyen alkalom. Második válaszoló voltam
2010. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!