Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban tetszik egy lány (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban tetszik egy lány (? ) lent

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú de szerintem érdekes :)

Suliban kb egy éve tetszik egy lány és én félénk fajta vagyok ő nem annyira.

Haverom itt aludt nálam és éjszaka neteztünk. később észrevettem hogy facebookon az én profilommal vallott neki szerelmet és megkérdezte hogy:

tetszem neked?

igen

talán

nem

erre ő azt irta talán! ciki volt (ez még nyáron)augusztus elején volt

azóta suliban sokat látom. órán sokat szid a tanár mert nem figyelek: általában a lányt figyelem.

nagyon szeretem és azt is szeretném ha ő is engem.

egyszer elhivtam mert buli volt (ekkor még nem tudta hogy bejön) és én,haverom, meg Ő kint aludtunk az udvaromban egy faházban. ekkor kicsit piáltam és arra emlékszek még hogy mondtam neki alvás előtt hogy "jóéjt te drága"

másnap hazament és azóta csak rá gondolok folyton.

én 15/f ő 14/l szerintetek bejövök neki?


2011. szept. 14. 20:48
1 2
 1/11 Tréfarépa ***** válasza:
neked is a tanulás helyett inkább a punettin jár az eszed ...
2011. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nemigazán értelek első válaszoló de ő nekem nagyon fontos és kérlek hagyjátok az olyan válaszokat hogy "csak a szex"

mert volt már ilyen páciensem, plusz ilyen fiatalon eszemben sincs szexelni. köszi a normális válaszokat

2011. szept. 14. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:

sziaahelloo :D

ezt mi nem tudjuk eldönteni, szerintem bízz meg valakit hogy kérdezze meg tőle h ki jön be neki :) ez a legbiztosabb :D legalábbis én ezt tenném.

14/L

2011. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ohh köszi a normális választ eddig úgy vagyok vele hogy ezt fogom tenni :D köszi. majd megirom még
2011. szept. 14. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:

"lány (? ) " most akkor lány vagy nem vagy még nem tudod meg határozni? :D

Amúgy a talán a lányoknál nemet jelent.

2011. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nemértelek :/ lány hát csak egy haverom segit megszerezni

amúgy eléggé elszomorodtam

2011. szept. 14. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó fej a haverod, hogy szerelmet vallott helyetted.


Ha ezek után nem érdeklődik a lány utánad, akkor szerintem vagy nem jössz be neki. Vagy nagyon kis lány még, és nem tud a helyezettel mi kezdeni.

2011. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D először megijedtem de később megköszöntem neki :P ma suliban éppen olyan helyen ült a lány ahol ő tud nézni engem: néhányszor már lekaptam a pillantását ahogy nézzett engem aztán mikor ránéztem ő lehajtotta a fejét és enyhén elpirult de gondoltam ez valami kis értelmetlenség de nekem ez is nagyon jól esett :)
2011. szept. 15. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek alapják szinte semmi biztosat nem lehet tudni:S próbálj meg a közelébe kerülni. legyél vele minél többet kettesben
2011. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
odamész hozzá magabiztosan és megkérdezed hogy kialakulhat e köztetek valami vagy ne is reménykedj... engem ma reggel hajított ki az a lány akiért öltem volna, szóval így bízz meg akár kiben is... ő vert át, és neki állt feljebb :)
2011. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!