Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek Edward meg Philip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Edward meg Philip jobban bejönne Lukrecianak ha lenne fila táskája?

Figyelt kérdés
... és máris felejthető lenne, hogy az egyik egy ratyinger vegetáriánus vámpír a másik meg farkasember.
2011. szept. 15. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem értem azokat akiket a Fila táskákat fikázzák..

mi az ami rossz benne.?!

szerintem semmi.. csak most egy kicsit felkapottabb lett.. mert kedvezményes áron hozzá lehetett jutni..

de nincs ezzel semmi..

ha belegondoltok.. ugyanez van a Converse tornacipőkkel.. minden második tininek van.. (nekem is) és mégsem szólják le.. sőt..

vagy esetleg a márkásabb deszkás cipőknél (DC, Supra, Etnies ) ..

nekem sincs FILA táskám..de már nagyon elegem van abból..hogy folyamatosan fikázzák.. csak mert tudják hogy valószínüleg hol vették/mennyiért/és hogy sok embernek van.

esetleg abba nem gondoltál bele kedves kérdező, hogy mondjuk egy FILA márkaboltból is meglehet venni .?! -.-

na mindegy.


ON: nem...

2011. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!